شرکت سونی مجددا تاکید کرد که بازی Ghost of Tsushima یک عنوان پلی‌استیشن ۴ محسوب می‌شود

PS4 ، PS4 Pro ، اخبار ، اخبار بازی ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵

به تازگی از تاریخ انتشار بازی‌های بزرگ شرکت سونی (Sony)، مانند Death Stranding و The Last of Us Part 2 رونمایی شد و نمایش‌های جدیدی را از آن‌ها نیز مشاهده کردیم. اما بازی Ghost of Tsushima به شدت در سکوت خبری به سر می‌برد و وضعیت آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. به علاوه، در حال نزدیک شدن به عرضه‌ی کنسول‌های نسل آینده نیز هستیم که می‌تواند موجب تغییراتی در وضعیت انتشار بازی یاد شده گردد. اکنون جیم رایان (Jim Ryan)، رئیس شرکت سونی، توضیحاتی را درباره‌ی وضعیت این بازی ارائه کرده است که در ادامه به مرور آن خواهیم پرداخت.

جیم رایان با ارسال پیامی در وب‌سایت رسمی پلی‌استیشن، به منظور ارائه‌ی جزئیات جدیدی از کنسول پلی‌استیشن ۵، توضیحاتی را درباره‌ی بازی Ghost of Tsushima ارائه کرد و اظهار داشت که این بازی هم‌چنان یک عنوان پلی‌استیشن ۴ محسوب می‌شود. وی توضیح داد:

در حالی که اطلاعات زیادی درباره‌ی کنسول پلی‌استیشن ۵  وجود دارد که می‌توانیم آن‌ها را به زودی با طرفداران به اشتراک گذاریم، ولی چند بازی بزرگ را در اختیار داریم که به زودی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهند شد. بازی‌های Death Stranding، The Last of Us Part 2 و Ghost of Tsushima شامل آن‌ها می‌شوند.

استودیوی ساکر پانچ (Sucker Punch)، توسعه‌دهنده‌ی بازی Ghost of Tsushima، از زمان ارائه‌ی نمایش جدیدی از این بازی در نمایشگاه E3 2018، اطلاعات چندانی را از آن منتشر نکرده است و با رونمایی از تاریخ انتشار Death Stranding و The Last of US Part 2 و با اهمیت شمرده شدن آن‌ها برای تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی، بسیاری از طرفداران تصور کردند که این بازی، یک عنوان پلی‌استیشن ۵ محسوب می‌شود. اما صحبت‌های رئیس شرکت سونی، این موضوع را شفاف‌سازی کرده است و بر اساس توضیحات وی، این بازی در سال آینده و برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند.

12345678910(27 رای, میانگین آرا 8٫74 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید