صداپیشه‌ی اصلی شخصیت بتمن در بازی جدید آن حضور نخواهد داشت

۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

همان‌طور که اطلاع دارید، در چند هفته‌ی گذشته شایعاتی مبنی بر اینکه استودیوی مونترئال برادران وارنر (WB Montreal) در حال کار برروی یک بازی جدید مرتبط با شخصیت بتمن است، منتشر گردید. در همین راستا، این استودیو نیز مدتی پیش چند تصویر مفهومی که مرتبط با این پروژه بود، منتشر نمود. با این وجود، این عنوان تا به حال به صورت رسمی تایید نشده است. حال به تازگی، آقای کوین کانروی (Kevin Conroy)، صداپیشه‌ی اصلی بتمن، اعلام کرده است که در بازی جدید این شخصیت حضور نخواهد داشت.

آقای کانروی در گفتگو با وب‌سایت JOE تایید کرد که وی در این بازی جدید حضور ندارد. وی در عین حال، توضیح بیشتری را در این خصوص ارائه نداد. از طرف دیگر با وجود عدم حضور کوین کانروی، به نظر می‌رسد که آقای راجر کریگ اسمیت (Roger Craig Smith)، صداپیشه‌ی شخصیت بتمن در بازی Batman: Arkham Origins، در بازی جدید حضور داشته باشد. اگرچه این موضوع تا به حال تایید نشده است، اما آقای اسمیت چندی پیش در توییتی به بازی جدید بتمن و حضور خود اشاره‌ی ضمنی داشت.

انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک این عنوان جدید به صورت رسمی معرفی و اطلاعات کاملی از آن منتشر شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • PLAYSTATION T گفت:

  ناراحت کننده س چون کوین کانروی بهترین بتمن تاریخه
  ولی خب انتظار نداشتم باشه. احتمال زیاد همون صداپیشه ی arkham origins هستش
  انتظارم از این بازی یه گیمپلی پیشرفت یافته س نه یه کپی از سری ارکهام
  اگه قراره court of owls باشه میدونم که قراره از لحاظ داستانی عالی باشه In Love

  0
  0
 • ERFAN103079 گفت:

  کانروی به احتمال داره تو بازی جدید راک استدی صداگذاری میکنه اسمیت هم خوبه بالاخره صدا پیشه شخصیت های بزرگی مثل اتزیو و کریس بوده بعد از این همه سال صداش بهمون جون میده و اگر داستان بازی به کورت آف اویل و آساسینای گاتهام مربوط بشه با یه بتمن فوق العاده خشن و پر از کامبو و تکنیک طرفیم و یه چیز دیگه امیدوارم ادامه نسخه اوریجین باشه نه آرخام نایت چون هر جور حساب میکنم به غیر از خود راکستدی هیچ کس نمیتونه ادامشو بسازه

  0
  0
 • Hamid گفت:

  صدا پیشه بسیار خوبی هستش ولی من بیشتر عاشق راجر کریگ هستم
  اما اینو بگم جای تعجب نیست وقتی یه بازی میاد و یه صدا پیشه شخصیت اصلی رو صدا گزاری میکنه و در اینده ادامه همون بازی بیاد ولی داستانش و … فرق کنه اما همون شخصیت توش باشه صدا پیشه اش عوض میشه متوجه میشید

  0
  0
 • WAYNE گفت:

  چه استودیوی Montreal چه Rocksteady
  بازیو بسازه خوبه . چون بتمن ذاتا استثنائیه

  0
  0
 • michaelbn گفت:

  صدای کوین کانروی بدرد همون انیمیشن ۱۹۹۲ بتمن میخورد و بس. الان صداش خیلی پیر و خسته هست و بیش از حد ازش استفاده تا جایی که موقعیت برای استعدادهای جدید برای صحبت به جای این شخصیت نمیخوره.
  راجر اسمیت نه تنها صداپیشه مستعدتر با رنج بیشتری نسبت به کانروی هست بلکه صدای بم و کلفتی داره که به درد بتمن میخوره.

  0
  0
 • DeadSpace گفت:

  ای باو، یه خبر تأیید شده چرا منتشر نمیکنن Struggle

  0
  0