بازی Mario Kart Tour هم‌اکنون در دسترس قرار دارد

Android ، iOS ، اخبار بازی ۳ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵

پس از مدت‌ها انتظار، بازی رایگان Mario Kart Tour سرانجام عرضه شد و هم‌اکنون برروی دستگاه‌های هوشمند مبتنی بر IOS و اندروید قابل دریافت است. علاوه بر خبر انتشار این عنوان، نینتندو به تازگی اطلاعاتی را در مورد سرویس اشتراک گلد پس نیز منتشر کرده است.

با پرداخت ماهیانه ۵ دلار، شما می‌توانید علاوه بر آزاد کردن حالت ۲۰۰cc، با مسابقه در Tour‌ها به هدایای طلایی برسید و با شرکت چالش‌های طلایی، Badge‌های مخصوصی را دریافت کنید. این سرویس در واقع ترکیب جالب بتل پس و سرویس‌های اشتراکی است؛ چراکه برای آزاد کردن آیتم‌های جدید، شما باید بازی را تجربه کنید.

اولین Tour بازی در شهر نیویورک جریان دارد و این رویداد به مدت تقریباً دو هفته ادامه خواهد داشت. پس از اتمام زمان مشخص شده، شاهد یک Tour جدید خواهیم بود. مشترکین سرویس گلد پس می‌توانند در هر روز  آیتم‌ها‌ی جدیدی را دریافت کرده و چالش‌های طلایی جدیدی را تجربه کنند. خبر خوب این است که اگر هنوز به طور کامل به سرویس گلد پس علاقه ندارید و نمی‌خواهید برای آن هزینه کنید، می‌توانید این سرویس را به مدت دو هفته به طور رایگان تجربه کرده و سپس تصمیم خود را نهایی کنید. در نهایت باید اشاره کنیم که Mario Kart Tour در حال حاضر فاقد بخش چندنفره است. با توجه به اطلاعات بدست آمده، ظاهراً این بخش در طی یک به‌روزرسانی به بازی اضافه خواهد شد.

به غیر از Dr. Mario World، نینتندو با بهره بردن از روش‌های کسب درآمد متفاوت در عناوینی نظیر Dragalia Lost و Fire Emblem Heroes، به موفقیت و سود زیادی رسیده است. حال باید دید که بازی‌بازان چگونه از سرویس اشتراکی گلد پس استقبال می‌کنند.

بازی Mario Kart Tour هم‌اکنون به صورت رایگان برروی دستگاه‌های هوشمند مبتنی بر IOS و اندروید در دسترس قرار دارد.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 9٫33 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید