سینما فارس: نقد و بررسی انیمه Redline | مسابقه‌ی مرگبار

مقالات ، نقد و بررسی ۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

Redline انیمه‌ای در ژانر علمی تخیلی و ماجراجویی است که توسط شرکت مد هاوس (madhouse) در سال ۲۰۰۹ ساخته و منتشر شده است. تاکوشی کویکه کارگردان این انیمه و نویسنده آن کاتسوهیتو ایشی است.

آغاز جنون

انیمه به شکل بسیار جذابی شروع به کار می‌کند، درواقع نقطه آغازین انیمه حال و هوای کلی انیمه و آن دیوانگی که در صحنه‌های هیجانی انیمه نهفته شده است را به زیبایی به اشتراک می‌گذارد. داستان این انیمه هم بسیار جذاب شروع به کار می‌کند و هم به بهترین شکل شخصیت‌های مختلف خود را وارد این دنیای پر از هیجان خود می‌کند. در ابتدا داستان با نشان دادن تصویر‌های مختلف سعی به گمراه کردن مخاطب خود دارد و درواقع اتفاقات بعد از نقطه آغازین هم سعی به انجام همین ماموریت را دارند. داستان در نقطه آغازین از برخی جهات کمی گنگ به نظر می‌رسد البته تمامی این اتفاقات برای جذاب‌تر شدن داستان است، اما این اتفاقات کمک چندانی به جذابیت داستان نکرده است.

ادامه نقد را در سینما فارس بخوانید.

12345678910(10 رای, میانگین آرا 7٫30 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • sasuto گفت:

    رفت تو لیست .
    ولی به نظرم هیچ انیمه ای شبیهMushishi نمیشه . عالیه این انیمه . یعنی داستان هایی زیبا تر از این انیمه ندیدم . هر داستان ش حکم یک انیمه ی top یا یک فیلم درجه یک رو داره . با ذهن ادم بازی میکنه

    2Thumb up 2Thumb down