موفق و وفادار به نسخه‌ی اول | نقدها و نمرات بازی The Surge 2

۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

بازی مورد انتظار The Surge 2، امروز برروی پلتفرم‌های مختلفی در دسترس قرار گرفت و اکنون در همین راستا، نقدها و امتیازات آن منتشر شده است که نوید یک عنوان تا حدودی موفق را می‌دهد. بازی The Surge 2 که در دسته‌ی عنوان مشابهی با سری Souls قرار می‌گیرد، توسط استودیوی دک ۱۳ (Deck 13) توسعه یافته و بر اساس بازخوردهای صورت گرفته، توانسته است به خوبی از عناصر این سبک بهره ببرد که در ادامه به مرور این بازخوردها خواهیم پرداخت.

بازی The Surge 2 بعد از وقایع نسخه‌ی اول جریان خواهد داشت و بازی‌بازان را به شهر جریکو (Jericho City) فرا می‌خواند. اما در بین راه، شخصیت اصلی مجبور می‌شود که فرودی اضطراری را داشته باشد. شما قرار است در حومه‌ی شهر، شخصیت اصلی را باب میل خود شخصی‌سازی کنید و همچنین جنسیت و ظاهر وی را نیز مشخص نمایید. همچنین بر اساس توضیحات توسعه‌دهندگان این بازی، مبارزات آن به شدت هیجان‌انگیز است و بازی‌بازان با دشمنان متنوعی در جریان گیم‌پلی آن مواجه خواهند شد. داستان بازی نیز بر اساس انتخاب‌های بازی‌بازان تغییر خواهد کرد و بستگی به تعامل آن‌ها با شخصیت‌های فرعی دارد.

در مجموع این بازی نمرات قابل قبولی را دریافت کرده است و اکثر نقدها به مکانیزم‌های خوب گیم‌پلی، مبارزات و دشمنان متنوع آن اشاره کرده‌اند. در کنار آن‌ها و از لحاظ مشکلات، اکثر منتقدها به داستان سطحی و مراحل فرعی آن خرده گرفته‌اند که متاسفانه در این روزها و در بسیاری از عناوین جهان باز، شیوع پیدا کرده است. به هر حال این بازی، عنوانی سرگرم‌کننده بوده که به خوبی توانسته است در آزمایش مقایسه شدن با نسخه‌ی اول آن، سربلند خارج شود.

شما می‌توانید نقدها و نمرات این بازی را در قسمت پایین مشاهده کنید:

Attack of the Fanboy: 9/10

بازی The Surge 2 یک عنوان استثنایی و مشابه با مجموعه‌ی Souls است که شامل کلاس‌های مبارزه‌ی درجه یک، طراحی مراحل درخشان و مکانیزم ساخت و ساز ساده و سرگرم‌کننده می‌شود. مشکلات بازی فاجعه‌بار نیست و به جای آن، بیشتر قربانی تبعیت از محیط و داستان متوسط این مجموعه می‌شود.

PLAY!Zine: 8.5/10

بازی The Surge 2 مدرک محکمی دال بر این موضوع است که استودیوی دک ۱۳ از مشکلات نسخه‌ی اول این مجموعه درس گرفته است. همچنین آن‌ها سطح خود را با هر پروژه به طور چشم‌گیری افزایش داده‌اند.

DualShockers: 8.5/10

بازی The Surge 2 یک پیشرفت نسبت به نسخه‌ی اول این مجموعه محسوب می‌شود و بازی‌بازان بیشتری را به وسیله‌ی طراحی مناسب محیط و مبارزات آن جذب خواهد کرد.

Trusted Reviews: 8/10

بازی The Surge 2 بیشتر یک اصلاح است تا نوآوری. به عنوان یک بازی مشابه با سری Souls، مبارزاتی غنی و سیستم ارتقای سطح قدرتمندی را ارائه می‌کند که می‌تواند طرفداران را برای ساعت‌های زیادی سرگرم نماید. اما در کنار آن، ویژگی‌های اندکی در آن به منظور جذب بازی‌بازان جدید وجود دارد.

Gamespot: 8/10

گذشته از داستان و مراحل فرعی، قطعا بازی The Surge 2 با توجه به مبارزات شگفت‌انگیز آن، ارزش تجربه را دارد. نه تنها محتویات آن غنی‌تر شده است بلکه مجرایی بوده برای سیستم نشانه‌گیری به اندام دشمنان و شکستن گارد آن‌ها. همچنین این بازی به طور شایسته‌ای از مجموعه‌ی سلاح‌ها و شخصی‌سازی متنوعی بهره می‌برد.

IGN: 7.6/10

بازی The Surge 2 تلاش کرده است تا ادامه‌ای موفق برای این مجموعه باشد ولی کوتاه بوده و نمی‌تواند لذت کامل تجربه‌ی نسخه‌ی اول آن را مجددا احیا کند.

Destructoid: 7.5/10

با این حال که استودیوی دک ۱۳ نیاز به ایجاد اصلاحاتی در بازی The Surge 2 دارد ولی این بازی یک قدم رو به جلوی بزرگ نسبت به نسخه‌ی اول آن، از هر لحاظ محسوب می‌شود.

GameRadar: 7/10

بازی The Surge 2 به سختی می‌تواند لذت مبارزات سری Souls را ارائه کند زیرا دچار فقدانی در ویژگی‌های آشنای این سبک است.

PC Invasion: 6/10

بازی The Surge 2 عنوان بدی نیست ولی در نهایت، مشکلات بزرگی دارد. این بازی من را سرگرم کرد ولی سیستم بد دفع ضربات، قرارگیری افتضاح دشمنان و چینش معمولی مراحل بازی، آن را تبدیل به یک عنوان متوسط کرده است.

بازی The Surge 2 در حال حاضر برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از نشانی قرار گرفته مطالعه و یا دنبال نمایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • PLAYDEAD گفت:

  بزرگترین مشکل نسخه ی اول کوتاهیش بوده(لرد آو فالن هم همینطور بود) که با توجه به نقد IGN ظاهرا دوباره همین مشکل رو داره من تو نسخه ی اول کلی آپگرید کردم و خودمو تقویت کردم واسه ادامه ی بازی بعد یه دفعه خوردم به باس پایانی و به راحتی کشتمش Neutral

  0
  0
  • Shadowwarior22 گفت:

   تبریک به دوستان pc گیمر گل گلاب ! بازی روز اول کرک شد Grin Laugh
   پی نوشت : دیروز بازی devil hunt رو تموم کردم پیشنهاد میکنم اسمش رو هم شنیدین جایی فرار کنید ! بغیر از توهین به شعور مخاطب و تلف کردن وقتتون هیچ چیزی توی این زباله وجود نداره !
   پی پی نوشت : برای از بین بردن مزه تلخ این بازی چرت رفتم سمت assassins creed 2 تا خاطرات شیرین گذشته رو مزه کنم In Love چقدر این بازی خوبه خدااااا ….

   0
   0
 • Farshad.redmondy گفت:

  ۷۴ و ۷۷ نمره خوبیه که البته نمره بازیو تعین نمیکنه…ولی تعداد نقدا کمه بیشتر شه نقدا متاش هم تغییر میکنه…مبارک فناش

  0
  0
 • Farshad.redmondy گفت:

  OzHaN دوست عزیزم…این جواب پست جذب خبر پلی گرند گیمز….
  داداش اینکه استودیو پلی گرند گیمز از اول شروع استارت فبیل همه ادما معروف خبره جذب کرده که خودتم میدونه از سونی راکستار گورلیاگیمز وووو این حرف من گفتم که واقعیته همه میدونن اونم تو پست ماکرو نه حرفی دیگه ویچرو فلان مقایسه نکردم…و پلی گرند گیمز دیگه خودشو ثابت کرده تو کیفیت ساخت بازی و اونم با جذب بهترین ادمای کاربلد مثل یکی از استودیو های سونی که بازی هاش تضمین کیفیت میده این از این دوست عزیزم…
  و بعد اینکه دیروز سه تا خبر از ماکرو و استودیو هاش بازی انحصاری اومد یه عده اومدن ترول فن بوی مسخره بازی واقعا اون یه عده از سوزش بوده جای اینکه تبریک و موفقیت بازی های ایکس باکس بگن مسخره بازی در میارن بچه زیاد شدع طبیعیه….خودم به شخصه تو پست تمام بازی های انحصاری سونی چه بزرگ و کوچیک از دد استرادینگ تا مد اویل فک کنم اسمش یادم نیس به کل انحصاری سونی ارزوی موفقیت داشتم و تبریک به فن هاش و طرفدارای سونی گفتم…سونی فن های گل با منطق عزیز زیادن قابل احترامن…ولی یه عده که همه میشناسنشون ابروی سونی فن ها هم بردن و از سوزش بوده….
  به هر حال بازم مرسی از کامنتت ازهان جان

  0
  0
 • TERIXA گفت:

  متاسفانه رو پی سی از مشکلات فنی عدیده رنج میبره.

  0
  0
 • یکی از بازی های مورد علاقم همین بازیه. این بازی هر نمره ای بگیره باز من تجربش میکنم. خدا رو شکر Gamespot 8 داده پس از نظر محتوا تضمین شدست.

  0
  0
 • هر بازی که بخواد شبیه به دارک سولز هست عشقه چون سری سولز عشقه سری سولز هم عشقه چون استاد میازاکی عشقه
  جا داره که از آقای سعید آقابابایی هم برای زحماتی که برای راهنماییشون کشیدن قدر دانی کنم

  0
  0
 • mgmbro گفت:

  این بازی روی کنسولها با چند فریم اجرا میشە؟

  0
  0
 • واقعا استاد میازاکی نابغه ست. این استودیو بد نیست و خیلی داره تلاش میکنه یه عنوان در سطح میازاکی بسازه ولی همیشه یچیزی کم داره، حالا محتوا، یا باس و…
  موفقیت این بازی تو تفاوت های زیادش با سری سولزه. چه فضای رباتیک بازی، چه قطع کردن اعضای بدن دشمنان واسه بدست آوردن قطعات و سلاح، و یسری نکات ریز مث اینکه هرچی سولز بیشتری با خودتون حمل کنید، درصد بیشتری هم سولز از کشتن دشمنان میگیرید که این ارزش و ریسک حمل سولز رو بالا میبره. (البته تو بازی خبری از سولز نیست و چیزی که جمع میکنید (tech scrap) هست.

  0
  0
 • saman47122 گفت:

  بازی خیلی خوبیه وسرگرم کننده ایه.خیلی وقته منتظرش بودم.ساعت ۵ صبح بود که دانلودش کردم.مشکل گرافیکی داره زیاد.انتی الایزینگش خیلی بده.بازی شفاف نیست متاسفانه اما مطمعنا با آپدیت ردیفش میکنن اما کی میمونه تا اونوقت. تا اون موقع بازی تمام شدس.دمشون گرم با این بازیشون واقعا Yes Heart

  0
  0
 • Milidante گفت:

  اساسى ترین ایرادى که تو بازى اول وجود داشت لول دیزاین احمقانش بود. بر خلاف سرى سولز بورن که تک تک لوکیشن هاى بازى برا خودش امضا و مشخصه داشت ، سرج ١ تو یه محیط صنعتى و خسته کننده که به شدت تکرارى و سردرگم کننده بود، گم شده بود. خیلى وقتا به یه جایی که مى رسیدم با خودم مى گفتم آیا اینجا اومدم قبلا؟؟ ولى به نظر این مشکل تو قسمت دوم حل شده و مى تونیم از مبارزات نفسگیر بازى لذت ببریم

  0
  0
 • Hamid گفت:

  واقعا نمرات خوبی گرفته مخصوصا یوزر البته تعداد رای رو هم در نظر گرفتم سایت های بزرگم نمرات عالی بهش دادن و گیمفا هم میدونم یه نمره منصفانه بهش میده
  بازم مثل قبلی زیاد داستانشو جدی نگرفتن و مشکلات فنی و … داره که به جز مورد اولی یعنی داستان با بقیه مشکلی ندارم واقعا پتانسیل زیادی داره این بازی

  0
  0
 • Tanesh گفت:

  خیلیا با دلیلای احمقانشون بازی رو میکوبن . نسخه یک رو هم همین کارو کردن . ولی واقعا یکی از بازیایی بود ک از تمامش لذت بردم لحظه به لحظش با اینکه اصلا این سبک بازی نمیکردم . داستانش هم اصلا سطحی نبود و کلی جریان لا به لای بازی بود ک شوکه‌ کننده بود و عالی بود ‌‌‌‌. باز نسبت به بعضی بازیا خیلی داستانش بهتر بود . به هیچ وجه متا رو در نظر نگیرید و از بازی لذت ببرید

  0
  0
 • منتظر نقد آقا سعید هستیم.
  ولی به نظرم Code veinاز این بازی بهتر میشه.کلا من با ربات و دنیای آینده مشکل دارم حالا بازی هر چه قدر هم که قشنگ باشه لذت نمی‌برم.

  0
  0