استودیوی مونتریال برادران وارنر توییت مرموزی را به مناسب سالگرد ۸۰ سالگی بتمن منتشر کرد

۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵

به مناسبت سالگرد ۸۰ سالگی شخصیت بتمن، بسیاری از کشور‌ها این روز را جشن گرفته‌ و نماد معروف بتمن را برروی ساختمان‌ها ‌قرار داده‌اند. حال استودیوی مونتریال شرکت برادران وارنر (WB Montreal)، توسعه دهنده‌ی بازی  Batman Arkham Orgins، تصمیم گرفته‌ است تا پس از ۴ سال سکوت، توییت جدیدی را در صفحه‌ی رسمی خود منتشر کند.

اگر اخبار اخیر را دنبال کرده باشید، حتماً می‌دانید که احتمالاً به زودی شاهد معرفی رسمی نسخه‌ی جدیدی از سری Batman خواهیم بود. مدتی پیش، صداگذار Batman در بازی Arkham Orgins اعلام کرد که در حال کار برروی یک پروژه‌ی جدید است. اما به خاطر قرارداد NDA، در حال حاضر نمی‌تواند در این مورد صحبت کند. از طرف دیگر، یکی از کارمندان استودیوی مونتریال برادران وارنر نیز در گذشته به انتشار یک بازی جدید Batman با محوریت «محفل جغد‌ها» اشاره کرده بود.

حال پس از ۴ سال سکوت، این استودیو ویدئوی جدیدی را در حساب رسمی توئیتر خود منتشر کرده است که در نگاه اول موضوع خاصی به نظر نمی‌رسد، اگر با دقت این ویدئوی کوتاه را مشاهده کنید، شاهد نقش بستن تصاویر مرموزی برروی صفحه خواهید بود. ما در ادامه چهار تصویری که در طول این ویدئو دیده می‌شوند را قرار داده‌ایم:

همچنین در قسمت پائین می‌توانید ویدئوی کوتاه منتشر شده را مشاهده کنید:

نظر شما چیست؟ آیا مفهوم این تصاویر را می‌دانید؟ آیا بالاخره زمان معرفی نسخه‌ی جدید سری Batman فرا رسیده است یا این‌که هنوز هم باید منتظر بمانیم؟

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید