ایو گیلموت: بازی Beyond Good And Evil 2 احتمالا تاثیر بزرگی را بر صنعت بازی‌های ویدئویی خواهد گذاشت

۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

نسخه‌ی اول مجموعه‌ی Beyond Good And Evil 2 یکی از بزرگترین پروژه‌های شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) از نظر سرمایه‌گذاری محسوب می‌شد ولی از نظر فروش چندان موفق عمل نکرد. بازی‌بازان نیز چندان به ساخت ادامه‌ی آن امیدوار نبودند و اکنون که این بازی در دست توسعه قرار دارد، رویکرد جدیدی را نسبت به نسخه‌ی اول این مجموعه در پیش گرفته است. اما ایو گیلموت (Yves Guillemot)، رئیس شرکت یوبی‌سافت، عقیده دارد که Beyond Good And Evil 2 در قله‌های صنعت بازی‌های ویدئویی قرار خواهد گرفت.

ایو گیلموت طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت خبری Le Point، اعلام کرد که این شرکت در حال منتقل شدن به اداره‌ی جدیدی در شهر مانتپلیر (Montpellier) فرانسه است. همچنین اشاراتی را به بازی Beyond Good And Evil 2 نیز داشت و در این خصوص توضیح داد:

کیفیت زندگی در این سرزمین، می‌تواند ثروتی به منظور ظهور استعدادها باشد. مانتپلیر یک استودیوی مهم برای ما تلقی می‌شود و آن‌ها به لطف توسعه‌ی مجموعه‌ی Rayman، روش‌های مختلفی را از نوآوری به نمایش گذاشتند. تیم ما در حال حاضر مشغول توسعه‌ی بازی Beyond Good And Evil 2 است که احتمالا تاثیر بزرگی را بر صنعت بازی‌های ویدئویی خواهد گذاشت.

ایمان داشتن آن‌ها به این بازی بسیار تحسین برانگیز است و بایستی برای اثبات موضوع یاد شده تا انتشار این عنوان صبر کنیم. لازم به ذکر است که در حال حاضر تاریخ انتشار و پلتفرم‌های مقصد آن مشخص نشده است. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از نشانی قرار گرفته مطالعه و یا دنبال نمایند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید