تاریخ انتشار بازی Neo Cab مشخص شد

۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵

بازی Neo Cab یکی از عناوین مستقل در سبک سایبرپانکی بود که با سبک گرافیکی جذاب و متفاوتش توجه بسیاری از بازی‌بازها را به خود جلب کرد. حالا امروز سازندگان بازی، استودیوی چیس ایجنسی (Chase Agency) همزمان با عرضه‌ی یک دمو از تاریخ انتشار این بازی برای رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ رونمایی کرد. برای جزئیات بیشتری با گیمفا همراه باشید.

قابل ذکر است که دموی این بازی هم برای رایانه‌های شخصی و هم برای نینتندو سوییچ عرضه‌ شده است و همچنین قیمت این بازی برای نینتندو سوییچ ۵ دلار گران‌تر از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن خواهد بود (۱۴٫۹۹ دلار برای رایانه‌های شخصی و ۱۹٫۹۹ برای نینتندو سوییچ).

برای درک بهتر داستان و موضوع اصلی این بازی جذاب بهتر است توضیح رسمی بازی Neo Cab نوشته شده توسط پاتریک بوینگ (Patrick Ewing)، مدیر نوآوری استودیوی چیس ایجنسی، را بخوانیم:

نکات مثبت خدمات انسانی چه بوده و چرا تعامل‌های خشک و ماشینی همیشه بخشی از هسته‌ی اصلی آرمان‌شهرها هستند؟ در بازی Neo Cab، لینا یکی از آخرین راننده تاکسی‌های انسان است و کسانی که سوار ماشین او می‌شوند نیاز شدیدی به تعامل با یک انسان دیگر دارند! بعضی از مسافران او از یک مکالمه در حین سفر از نقطه‌ی الف به ب لذت می‌برند. بعضی دیگر ممکن است از این آرمان شهر اتوماتیک لذت برده و لینا را تنها به عنوان یک مهره‌ی دیگر در این دنیای رباتی ببیند.

بازی Neo Cab در تاریخ ۱۱ مهر سال جاری (۳ اکتبر ۲۰۱۹) برای رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید