تاریخ آغاز بتای عمومی Ghost Recon Breakpoint مشخص شد

۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵

Ghost Recon Breakpoint قول داداه است تا بزرگ‌ترین چالش را در مقابل بازی‌بازان نسبت به نسخه‌های گذشته‌ی مجموعه قرار دهد و قرار هست تا شاهد آنتاگونیستی مرگ‌بار به اندازه‌ی شخصیت‌ها و بازی‌بازان اصلی باشیم. اوایل این ماه بود که شاهد عرضه‌ی یک بتای محدود از Ghost Recon Breakpoint بودیم تا به بازی‌بازان ذره‌ای از چیزی که در آینده و هنگام عرضه‌ی نهایی بازی را خواهیم دید، بچشاند. حال شرکت یو‌بی‌سافت (Ubisoft)، نسبت به اعلام تاریخ بتای عمومی این اثر همراه با انتشار تریلر لایو اکشن جدیدی اقدام کرد.

یوبی‌سافت به مناسبت آغاز این بتای عمومی، تریلر لایو اکشنی و جذابی را همراه با حضور لیل وین (Lil Wayne)، رپر معروف، منتشر ساخت. بتای عمومی Ghost Recon Breakpoint از تاریخ سه‌شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ (۲۴ سپتامبر ۲۰۱۹) آغاز و تا تاریخ ۴ مهر ۱۳۹۸ (۲۶ سپتامبر۲۰۱۹) در دسترس خواهد بود. این بتای عمومی شامل سه ماموریت از بخش داستانی بازی است. همچنین بازی‌بازان می‌توانند برای اولین‌بار به بخش PvP بازی با نام Ghost War دسترسی پیدا کنند. شایان ذکر است که این بتای عمومی شامل مراحل بتای محدود بازی نخواهد شد.

بازی Ghost Recon Breakpoint تاریخ جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۸ (۴ اکتبر ۲۰۱۹) در دسترس کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‎ی شخصی قرار می‌گیرد. در ادامه شما را به تماشای تریلر مورد نظر دعوت می‌کنیم:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید