تریلر جدید بازی GRID هوش مصنوعی اتومبیل‌ها و تاثیرات آب و هوا را نمایش می‌دهد

۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

شرکت کدمسترز (Codemasters) تریلر جدیدی از بازی GRID را منتشر کرد. در این تریلر مسابقات و چالش‌های میان اتومبیل‌ها در شرایط مختلف مانند وضعیت هوای بارانی و شب نمایش داده است. همچنین در این تریلر رقابت اتومبیل‌ها در خیابان‌های شهر شانگهای نیز به نمایش گذاشته شده است.

آقای کریس اسمیت (Chris Smith)، کارگردان بازی GRID توضیحاتی را در خصوص این عنوان ارائه داده است:

ما به عنوان یک تیم می‌خواستیم ماهیت اصلی بازی GRID را نمایش دهیم. ما می‌خواهیم با استفاده از میراث سری GRID، عنوانی را خلق کنیم که برروی انتخاب، دسترسی و داستان‌هایی برروی مسابقات تمرکز داشته باشد که همه‌ی آن‌ها در این تریلر نمایش داده شده است. دسترسی و انتخاب به بازی‌باز اجازه می‌دهد تا با انتخاب گزینه‌های داده شده به روش دلخواه خود مسابقه دهند. در این بازی گزینه‌هایی برای بازی‌بازان مبتدی و حرفه‌ای وجود دارد. این بازی در مورد شکوه و اعتبار است. ما می‌خواهیم بازی‌بازان صرف نظر از این که در مسابقه به چه رتبه‌ای دست خواهند یافت، احساس هیجان داشته باشند. نکته‌ی آخر این است که داستان‌های غیر قابل پیش‌بینی در حین مسابقه رخ خواهند داد. به همین دلیل است که ما مسابقات رو از تلویزیون تماشا می‌کنیم. این درام و آن لحظات کلیدی است که باعث می‌شود شما برروی صندلی خود بنشینید. GRID در مورد رشد و ترقی اتومبیل‌ها نیست. این بازی در مورد مسابقات اتومبیل‌رانی، رقابت و برخوردهای مختلف بین اتومبیل‌ها است. ما در بازی می‌خواهیم هر چیزی از جمله اتومبیل بتواند در پایان مسابقه داستان برخوردها، رقابت‌ها و چالش‌های بین اتومبیل‌های دیگر را بیان کند. بازی GRID در هر مسابقه به بازی‌بازان درام، هیجان و داستان‌های منحصر به فرد اتومبیل‌رانی را ارائه می‌دهد.

بازی GRID در تاریخ ۱۹ مهر ماه سال جاری (۱۱ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر جدید این بازی را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۴K

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید