اولین فصل از بخش تک‌نفره‌ی جدید بازی Hearthstone منتشر شد

۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵

اولین فصل از بخش جدید و تک‌نفره‌ی بازی کارتی و محبوب Hearthstone، از امروز در دسترس کاربران و هواداران این بازی قرار گرفته است. در فصل The Lost City of Tol’vir، قهرمان گروه ماجراجویان یعنی رنو جکسون (Reno Jackson)، به مبارزه با شخصیت شیطانی داستان، Plague Lord of Murlocs، می‌پردازد.

این بخش تک‌نفره‌ی جدید، شامل چندین باس قدرتمند می‌شود که هر یک از آن‌ها، یک خط سلامتی بسیار بزرگ ولی ثابت دارند. این یعنی شما احتمالا نمی‌توانید در اولین باری که با آن‌ها رو در رو می‌شود، این باس‌ها را شکست دهید ولی به لطف ثابت بودن این خط سلامتی، هر آسیبی که به آن‌ها وارد کنید، به مبارزه‌ی بعدی منتقل می‌شود. علاوه بر این، این باس‌ها کارتی با عنوان Surprise Murlocs را به بازی اضافه می‌کنند (این کارت هم در دسترس کاربر و هم در دسترس خود باس قرار می‌گیرد) که با استفاده از آن‌ها، تعداد نامعلومی Merloc برروی صفحه ظاهر می‌شوند.

نکته‌ی مثبت قهرمان شما این است که توانایی‌های او از ترکیب توانایی‌های دو کلاس Rogue و Mage تشکیل شده است. این موضوع در کنار «گنج ویژه‌ای» که با تکمیل کردن چالش‌های مختلف در دسترس شما قرار می‌گیرد، می‌تواند کار شما در مبارزه با دشمنان و باس‌ها را کمی آسان کند.

اولین فصل از Tombs of Terror، از امروز به صورت رایگان در دسترس تمامی کاربران قرار گرفته است. در مجموع چهار فصل دیگر برای این بخش جدید منتشر می‌شود که شما می‌توانید آن‌ها را به صورت جداگانه و با قیمت ۷ دلار و یا به صورت یک‌جا و با قیمت ۱۵ دلار، خریداری کنید.

بازی کارتی Hearthstone هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند در دسترس است. شما می‌توانید تریلر معرفی این بخش جدید را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید