عرضه‌ای موفقیت‌آمیز؛ ۳ میلیون بازی‌باز به تجربه‌ی Gears 5 در هفته‌ی اول انتشار آن پرداخته‌اند

۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

بازی محبوب Gears 5 به تازگی عرضه شده و توانسته است تحسین منتقدین و بازی‌بازان را برانگیزد. اکنون در پی این موفقیت‌ها شاهد عملکرد شگفت‌انگیز آن در هفته‌ی اول انتشار هستیم.

بازی Gears 5 توانسته است در هفته‌ی اول انتشار و در هر دوی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان، تعداد ۳ میلیون بازی‌باز را جذب کند. این رقم چیزی معادل دو برابر تعداد بازی‌بازان Gears 4 در زمان عرضه‌ی آن است. پیش از این رکورد تعداد بازی‌باز از آن بازی Halo 4 بود و از سال ۲۰۱۲ تاکنون، شرکت مایکروسافت چنین آمار شگفت‌انگیزی را به خود ندیده است. بدون شک بازی Gears 5 یک شروع موفقیت‌آمیز را داشته است و به طور حتم هر دوی شرکت‌ مایکروسافت (Microsoft) و استودیوی کوالیشن (Coalition) از این موضوع راضی هستند.

لازم به ذکر است که سرویس گیم پس می‌تواند یکی از دلایل این موفقیت باشد و همان‌طور که مطلع هستید، این سرویس در زمان انتشار Gears of War 4 در دسترس نبود. شرکت مایکروسافت در حقیقت اظهار داشته است که این بازی بهترین عملکرد را به منظور عرضه برروی سرویس گیم پس و فروشگاه استیم، در پلتفرم رایانه‌های شخصی از خود بر جای گذاشته است. اگرچه که در ابتدا این مجموعه به منظور انتشار برروی کنسول‌های سری اکس‌باکس برنامه‌ریزی شده بود ولی بسیاری از بازی‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی مشتاق تجربه‌ی آن هستند.

بازی Gears 5 در حال حاضر برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید، فهرست جامع اچیومنت‌های بازی Gears 5 را از طریق این نشانی مشاهده کنید. همچنین علاقه‌مندان می‌توانند نقد و بررسی این بازی تحت عنوان «اره، گلوله و خون» به قلم امیرمهدی نامجو را از این نشانی مطالعه نمایند. به علاوه، ویدئوی هایلایت جدید آن شما را با نکاتی که بایستی پیش از خرید این بازی در نظر بگیرید، آشنا می‌سازد. در کنار این موارد، موسیقی‌های این بازی را می‌توانید از بخش موسیقی گیمفا و یا این نشانی دریافت کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید