تصاویر هنری جدیدی از Star Wars Jedi: Fallen Order منتشر شد

۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰
SWJFO

استودیوی ریسپاون (Respawn) به صورت بی حد و حصر قصد دارد تا بازی Star Wars Jedi: Fallen Order  از نظر ظاهری وابسته به مجموعه‌ی Star Wars کند و کاملا به این مجموعه وفادار باشد؛ تا حدی که شاهد تغییراتی در ظاهر شمشیرهای نوری بازی بودیم که بیشتر به نسخه‌ی‌های اصلی مجموعه‌ فیلم‌های این سری وفادار بوده و دل هواداران را به دست بیاورند. حال تصاویر هنری جدیدی از Star Wars Jedi: Fallen Order منتشر شده‌اند که وفاداری کامل این اثر را به اقتباس اصلی به نمایش می‌گذارند.

این تصاویر که مستقیما از کتاب هنری Star Wars Jedi: Fallen Order برداشته و منتشر شده‌اند، به خوبی طراحی کلاسیک کلاس Flametroopers را همراه با سلاح آتش‌افکن که به آن‌ها تعلق دارد را به نمایش می‌گذارد که کاملا به طراحی اصلی مجموعه وفادار هست. همچنین تصاویری دیگر از ظاهر بیرونی و درونی یک AT-AT منتشر همراه با چند Stormtrooper در حال استراحت در این تانک‌های متحرک به نمایش گذاشته شده‌اند که واقعا زیبا هستند. شما می‌توانید در پایین به تماشای تصاویر مورد نظر بپردازید:

Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۸ (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه می‌گردد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید