ابتکار جدید نینتندو | ۱۸ اکتبر منتظر RingFit Adventure باشید

۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵

اوایل این هفته نینتندو عنوان کرد تجربه‌ای جذاب و جدید به سوییچ اضافه می‌شود. درحالی‌که ویدئوی اولیه منتشر شده مبتنی بر آمادگی جسمانی بود، پس از انتشار ویدئوی زیر باید بگوییماین دقیقا همان چیزی نبود که فکر می‌کردیم. شاید برای شما هم جالب باشد که RingFit Adventure به غیر از آن که برپایه‌ی بدنسازی و آمادگی جسمانی ساخته شده، یک عنوان RPG فانتزی بزرگ هم به حساب می‌آید که باتوجه به ویدئو و طراحی کامل آن باید بگوییم این بازی و دستگاه آن دروازه‌ای جدید برای مجموعه‌ی Wii Fit به حساب می‌آید.

در ویدئوی زیر می‌توانید برخی از حرکات مهم بازی را مشاهده کنید. طی جریان بازی شما می‌توانید با انجام حرکات مختلف بدنسازی و استفاده از انواع ورزش‌ها مسیر بازی را طی نموده و از تجربه‌ی آن لذت ببرید. تمامی حرکت‌های بازی‌باز در جریان بازی بوسیله‌ی حلقه‌ی دستگاه که به جویکان‌ متصل می‌شود به کنسول منتقل شده است. البته باید بگوییم مینی گیم‌هایی هم در بازی قرار داده شده که شما بوسیله‌ی آن بتوانید با شیوه‌ی دقیق کار این حلقه و محیط کلی بازی آشنا شوید.

بسته‌ی RingFit Adventure در تاریخ ۲۶ مهر ماه (۱۸ اکتبر) برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. گفتنی است این بسته شامل نسخه‌ی کامل بازی یاد شده، leg strap و حلقه‌ی کان (leg strap) می‌شود. هرچند که فعلا ابهامات زیادی در رابطه با به کارگیری این دستگاه وجود دارد اما در تریلر زیر می‌توانید با موارد پایه‌ای استفاده از این دستگاه آشنا شوید.

در پایان از شما دعوت می‌کنیم بیننده‌ی ویدئوی زیر باشید.

لینک دانلود با کیفیت ۴۸۰p  |  لینک دانلود با کیفیت ۷۲۰p  |  لینک دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با این بازی و ابزار جدید همراه آن چیست؟نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید