تاریخ انتشار نسخه‌ی دسترسی اولیه‌ی بازی Chernobylite مشخص شد + تریلر

۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

استودیوی فارم ۵۱ (The Farm 51) تاریخ انتشار بازی Chernobylite را اعلام کرد. این بازی قرار است به صورت دسترسی اولیه در تاریخ ۲۴ مهر ماه ۱۳۹۸ (۱۶ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) از طریق فروشگاه استیم برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود.  همچنین در کنار این خبر، تریلر جدیدی از این عنوان منتشر شده است.

بازی‌بازان در این عنوان می‌توانند در محیط‌های آلوده‌ی اطراف نیروگاه چرنوبیل به اکتشاف و جستجو بپردازند. نسخه‌ی دسترسی اولیه‌ی Chernobylite به بازی‌بازان یک تجربه‌ی بقای بی‌پایان به همراه یک داستان ۸ ساعته را ارائه می‌دهد. همچنین در این نسخه‌، با انتشار به‌روز‌رسانی‌هایی قسمت‌ها، مکان‌ها، شخصیت‌ها و تجهیزات جدید به بازی اضافه خواهد داد. داستان در Chernobylite به صورت غیر خطی و غیر قابل پیش‌بینی دنبال می‌شود و کاملا به تصمیمات بازی‌باز بستگی دارد که بر اساس آن‌ها، پایان بازی نیز تغییر می‌کند. شما می‌توانید بارها بازی را به روش‌های مختلف به پایان برسانید. داستان بازی Chernobylite در مورد دانشمندی است که به دنبال همسر گمشده‌ی خود می‌گردد.

همچنین قرار است از روز ۲۶ شهریور ماه سال جاری (۱۷ سپتامبر ۲۰۱۹) نسخه‌ی آلفای این بازی برای افرادی که آن را پیش خرید کرده‌اند، در دسترس خواهد بود. بازی Chernobylite ترکیبی از اکتشاف و جستجوی آزاد در محیط‌ها، مبارزات چالش‌برانگیز و ساخت و ساز‌های منحصر به فرد است. برای توسعه‌ی این بازی از موتور گرافیکی Unreal Engine 4 استفاده شده است.

بازی Chernobylite در تاریخی نامشخص برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر جدید گیم‌پلی این بازی را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید