کمک Sony به سونامی ژاپن با پول مردم!

۲۸ اسفند ۱۳۸۹ - ۰۸:۵۵

Sony با ارسال پست در وبلاگ‌های اروپایی و آمریکایی‌اش اعلام کرد که گیمر هایی که علاقه‌مندند به حادثه‌ی سونامی ژاپن کمک کنند، می‌توانند با سیستمی که در PSN به راه افتاده، از ذخیره‌ی مالی خود در PSN به ژاپنی ها کمک کنند!

البته ناگفته نماند که Sony هم بیکار ننشسته و محصولاتی مانند رادیو، باتری و دیگر محصولاتی که می‌تواند در این روز ها به کار سونامی زده های ژاپنی بیاید را به این مردم کمک کرده است. اما حالا Sony از کاربران PSN می‌خواهد که به سونامی‌زده های ژاپنی کمک کند و این حرکت زیبایی‌ست!

Jack Tretton مدیرعامل بخش سرگرمی‌های Sony در این رابطه گفت:

شما می‌توانید از ذخیره‌ی مالی خود در فروشگاه پلی ‌استیشن کمک های ۲ ، ۵ ، ۱۰ ، ۲۵ و ۵۰ دلاری به مردم ژاپن کنید. با این کمک به مردم ژاپن شما می‌توانید به صورت رایگان یک تم از فروشگاه پلی استیشن ۳ دانلود کنید. همچنین به منظور کمک به ژاپن، دسته‌ای در فروشگاه پلی استیشن راه‌اندازی شده با نام Japan Aid که کل مبلغ فروش بازی ها در این دسته به سونامی‌زده های ژاپنی می‌رسد.

وی ادامه می‌دهد:

باید توجه داشته باشید که کمک های شما مستقیما به حساب صلیب سرخ آمریکا و برای کمک به سونامی‌زده ها و زلزله‌زدگان ژاپنی واریز می‌شود. تک‌تک پنی‌های که به این حساب واریز می شود در جهت تهیه وسایل اورژانسی، استخدام پرستار و نیرو های امدادی و تهیه‌ منابع مالی استفاده می‌شود.

به نظر ما این یک طرح پسندیده و خیرخواهانه است که حتما دوستان ایرانی زیادی هم در آن شرکت خواهند کرد؛ تازه یک تم مجانی پلی استیشن ۳ هم صاحب می‌شوید!

برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید