شایعه : تصاویری از Gears of War: Tactics منتشر شد

۲۷ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۲

وب سایت VGleaks.com به تازگی تصاویری که گفته می شود عنوانی از سری Gears of War که کارای کامل با کینکت را نیز خواهد داشت منتشر کرده است. طبق اعلام این خبر نام این بازی Gears of War: Tactics می باشد و همان طور که از نامش هم پیدا است تاکتیک های real-time یک بازی استراتژی را هدف خود قرار داده بود. این تصاویر را می توانید در ادامه مشاهده فرمایید.

در Gears of War Tactics گفته شده است که بازیکنان کنترل یک تیم متشکل از چهار شخصیت مختلف ساخته شده را بر عهده می گیرند و بازیکنان می توانندبا حرکت انگشتان خود  مسیرهای حرکت را بسازند.

VGleaks همچنین بیان کرده است که Epic Games مشغول کار بر روی این بازی Tactics برای Xbox 360 می بود. این سایت حدس زده است که از آن سال به بعد ساخت این بازی به کنسول نسل بعدی مایکروسافت انتقال یافته است. گر چه حتی اگر فرض بگیریم که  این بازی Tactics در حال ساخته شدن بوده ولی بعد از مدتی کنسل شده است چندان نمی تواند تعجب برانگیز باشد.

به هر حال می توانید تصاویر را در زیر مشاهده فرمایید ( که برای نسخه آلفای این پروژه می باشد )

gowt7
gowt6
gowt5
gowt4
gowt3
gowt2
gowt1
Gears of War: Judgment نیز که این بار وقایع قبل سه گانه اصلی بازی را با دو شخصیت برد و کول به تصویر خواهد کشید در 29 اسفند برای XBOX 360 عرضه خواهد شد.
0
0

بیشتر بخوانید