تاریخ انتشار نسخه‌ی کنسولی بازی Mable and the Wood مشخص شد

Nintendo Switch ، Xbox One ، اخبار بازی ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

تنها چند روز از انتشار بازی Mable and the Wood برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی گذشته است. همان‌طور که سازندگان قبلا وعده داده بودند، این بازی قرار است در آینده‌ای نزدیک برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ نیز عرضه شود. همچنین تاریخ دقیق انتشار این نسخه مشخص شده است که در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتری در این خصوص باشید.

Mable and the Wood از سری عناوین دوبعدی و پلتفرمر است که در آن باید کنترل شخصیتی جالب را برعهده گرفته و به ماجراجویی بپردازید. مانند تمام عناوین به این سبک، در این بازی نیز باید با انتخاب سلاح دلخواه به نبرد با دشمنان رفته و آن‌ها را از میان ببرید تا به هدف خود دست پیدا کنید. گیم‌پلی مهیج و مراحل متنوع را می‌توان از دلایل جذابیت این بازی دانست. گفتنی است که دو استودیوی تریپل‌ویژن گیمز (Triplevision Games) و گرافیتی گیمز (Graffiti Games) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی زیبا را به عهده دارند. بازی مذکور ماه گذشته برروی رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفت که اطلاعات بیشتر به همراه تریلری از آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

طبق اعلام استودیوی تریپل‌ویژن، Mable and the Wood در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ (۱۸ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. دارندگان اکس‌باکس وان نیز از تاریخ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ (۱۰ اکتبر ۲۰۱۹) قادر به تجربه‌ی این بازی خواهند بود. قیمت این بازی برای هر دو نسخه ۱۴٫۹۹ دلار است. در صورت دریافت اخبار بیشتر از این بازی، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید