تاریخ انتشار بازی The Legend of Bum-bo مشخص شد

۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

آقای ادموند مک‌میلن (Edmund McMillen)، خالق The Binding of Issac، بازی The Legend of Bum-bo را در سال ۲۰۱۶ معرفی کرد. اگرچه این بازی در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر شود ولی به دلیل مشکلات متعدد پیش آمده در روند توسعه، عرضه‌ی آن برای مدتی طولانی به تاخیر افتاد. آقای مک‌میلن امروز با انتشار یک تریلر جدید، تاریخ انتشار این بازی را مشخص کرده است.

بازی The Legend of Bum-bo که پیش‌درآمدی برای ساخته‌ی قبلی آقای مک‌میلن یعنی The Binding of Issac به شمار می‌رود، در سبک پازل و نقش‌آفرینی نوبتی ساخته شده است. اگرچه تصمیم تیم سازنده برای ترکیب این المان‌ها با هم کمی عجیب بوده است ولی تریلرهای منتشر شده از بازی بسیار جذاب و مفرح به نظر می‌رسند. در این بازی، شما باید با استفاده از یک رابط کاربری پازل‌گونه کارهای مختلفی را انجام دهید. اگرچه این بازی نسبت به The Binding of Issac بسیار متفاوت به نظر می‌رسد ولی به طور حتم آقای مک‌میلن و تیم خلاق ایشان ظرفیت و توانایی ساخت یک گیم‌پلی جذاب و مفرح، فارغ از سبک بازی را دارا هستند. با وجود تفاوت در سبک، ساخته‌ی جدید آقای مک‌میلن در زمینه‌ی طراحی هنری و استفاده از المان‌های Rough-like شباهت زیادی به The Binding of Issac دارد.

همان‌طور که شما در مراحل بازی که به صورت تصادفی تولید شده‌اند پیش می‌روید، آیتم‌های متعدد و مختلفی را کشف خواهید کرد. علاوه بر این، شما می‌توانید هر یک از این آیتم‌ها را ارتقا داده و آن‌ها را بیش از پیش قدرتمند کنید. براساس اطلاعات منتشر شده، چهار شخصیت قابل بازی مختلف نیز در این عنوان حضور خواهند داشت.

بازی The Legend of Bum-bo در تاریخ ۲۱ آبان ماه سال جاری (۱۲ اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. آقای مک‌میلن پیش از این در حساب توئیتر خود بیان کرده بود که این بازی در آینده برروی کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ نیز عرضه می‌شود ولی ایشان از عرضه‌ی بازی برای دیگر کنسول‌ها مطمئن نبودند. شما می‌توانید تریلر جدید منتشر شده از این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید