محتوای جدیدی به نسخه‌ی دموی Code Vein اضافه می‌شود

۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

دیگر زمان زیادی تا انتشار بازی Code Vein باقی نمانده است. تیم سازنده مدتی پیش دموی این بازی اکشن و نقش‌آفرینی که با الهام از سری Souls ساخته شده است را در اختیار هوادارن قرار داد. با این حال، به نظر می‌رسد کار شرکت باندای نامکو با این نسخه از بازی هنوز به پایان نرسیده است.

حساب رسمی توییتر بازی Code Vein امروز اعلام کرد که قرار است شاهد اضافه شدن محتوای جدیدی به نسخه‌ی دموی این بازی باشیم. تیم سازنده قرار است یک منطقه‌ی چالش‌برانگیز جدید با نام Town of Sacrifice را به دموی بازی اضافه کند. در کنار این منطقه‌ی جدید، امکان تجربه‌ی بازی به صورت چندنفره نیز در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. علاوه بر موارد یاد شده، شرکت باندای نامکو قصد دارد امکان انتقال شخصیت‌های نسخه‌ی دموی بازی به نسخه‌ی نهایی را نیز اضافه کند. به عبارتی اگر شما از شخصیت فعلی خود راضی هستید و قصد دارید بازی Code Vein را نیز خریداری کنید، دیگر نیازی به شروع دوباره‌ی بازی از ابتدا نخواهید داشت. البته در حال حاضر، تنها حساب توییتر ژاپنی بازی به موضوع قابلیت انتقال شخصیت‌های نسخه‌ی دمو به نسخه‌ی نهایی اشاره کرده است ولی به احتمال زیاد این قابلیت در دسترس تمامی مناطق قرار می‌گیرد.

بازی Code Vein در تاریخ ۵ مهر ماه سال جاری (۲۷ سپتامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. نسخه‌ی دموی بازی تنها برای دو کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر شده است ولی نسخه‌ی نهایی بازی در اختیار کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز قرار می‌گیرد. متاسفانه هنوز تاریخ اضافه شدن این محتوای جدید به نسخه‌ی دمو مشخص نشده است. شما می‌توانید آخرین اطلاعات منتشر شده از این بازی را از طریق این لینک مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید