طول داستان بازی Call of Duty: Modern Warfare دقیقا به همان اندازه‌ای است که انتظارش را دارید

۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) از زمان معرفی نسخه‌ی جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare اطلاعات چندانی را از بخش داستانی این بازی منتشر نکرده است. آن‌ها در طی چند هفته‌ی گذشته قول دادند که به زودی گیم‌پلی این بخش را نمایش خواهند داد و همچنین اعلام کردند که داستان این بازی سیاسی نخواهد بود، ولی با توجه به تمام تمرکزی که ظاهرا روی این بخش قرار گرفته است، هنوز هم اطلاعات بیشتری از داستان Call of Duty: Modern Warfare منتشر نشده است. با این حال تیلور کوروساکی (Taylor Kurosaki)، طراح روایت این بازی، در مصاحبه‌ای با وبسایت Game Informer در مورد طول داستان این بازی صحبت کرده است.

او در این مصاحبه گفته است که:

طول داستان این بازی دقیقا به همان اندازه‌ای است که از بخش‌های داستانی Call of Dutyهای معاصر انتظار دارید.

طبق صحبت‌های وی و با نگاه به طول داستان‌های عناوین Call of Duty: WW2 و Call of Duty: Infinite Warfare می‌توان انتظار یک بخش داستانی ۷ تا ۹ ساعته را داشت.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ ۳ آبان ماه ۱۳۹۸ (۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین قابل ذکر است که افرادی که این عنوان را برای پلی‌استیشن ۴ پیش‌خرید کرده‌اند در طی هفته‌ی آینده به بتای بخش چند نفره‌ی این عنوان دسترسی پیدا خواهند کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید