گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعات جدیدی از هک کردن در بازی Watch Dogs: Legion منتشر شد

۱۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
Watch Dogs: Legion

هسته‌ی اصلی سری بازی‌های Watch Dogs همواره برروی هک کردن و استفاده از آن در مکانیک‌های گیم‌پلی بوده است. این امر به ویژه در بازی Watch Dogs 2 به طور اساسی بهبود یافته بود و حالا به نظر می‌رسد عنوان Watch Dogs: Legion قصد دارد این ایده را بیشتر از قبل گسترش دهد.

آقای جاش کوک (Josh Cook)، کارگردان هنری Watch Dogs: Legion، اخیرا در یک جلسه‌ی پرسش و پاسخ در انجمن Reddit، در خصوص هک کردن در این بازی صحبت‌هایی را ارائه داد. به گفته‌ی وی، این ایده از بازی‌بازانی که قادر به دیدن اطلاعات افراد دیگر هستند تا اکنون قادر به هک کردن زندگی آن‌ها باشند، تکامل یافته است. کوک می‌گوید که هک کردن در Watch Dogs: Legion، یک «مهندسی اجتماعی» را شکل می‌دهد که در آن بازی‌بازان شروع به خراب و مختل کردن زندگی شخصیت‌ها می‌کنند.

وی اظهار داشت:

هک کردن یکی از پایه‌های اساسی سری بازی‌های Watch Dogs است. Watch Dogs: Legion یک عنوان تکامل یافته از چیزهایی است که در گذشته برروی آن کار کردیم. ایده‌ی بازی اول، مشخصات مردم و دیدن اطلاعات آن‌ها بود. مهندسی اجتماعی بهتر و دستکاری موقعیت اجتماعی افراد. شما به این افراد دسترسی پیدا کرده، آن‌ها از شما درخواست کمک می‌کنند و شما موقعیت آن‌ها را دستکاری می‌کنید.

وی ادامه داد:

این یک نوع تکامل یافته و گسترده‌تر از آنچه که هک در رایانه‌ها انجام می‌شود، است. این روش در واقع دستکاری موقعیت افراد و سیستم جهان بازی است؛ البته با تمام ویژگی‌های هک کردن. می‌توانید اتومبیل‌ها را هک کنید. انواعی از پهپادها در بازی ما وجود دارد؛ پهپادهای نظامی که برروی آن‌ها موشک و پهپادهای پلیسی که برروی آن مسلسل سبک قرار دارد. همچنین دستگاهی به نام Spiderbot وجود دارد که برای هک کردن دوربین‌های مدار بسته استفاده می‌شود. با تمام این چیزها شما می‌توانید جهان بازی را دستکاری کنید، اما جنبه‌ی بزرگ‌تر و هیجان‌انگیزتر در هک کردن زمانی است که شما شروع به مهندسی اجتماعی می‌کنید، زندگی افراد را مختل و آن‌ها را با روش‌هایی دستکاری خواهید کرد.

بازی Watch Dogs: Legion در تاریخ ۱۶ اسفندماه ۱۳۹۸ (۶ مارس سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، پلتفرم رایانه‌های شخصی و استیدیا عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید