چرخ دنده‌های جنگ در دستان عروسک‌های فانکو پاپ | نقدها و نمرات بازی !Gears Pop

۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

به تازگی، نقدها و نمرات بازی !Gears Pop منتشر شده است که به مرور آن خواهیم پرداخت. با گیمفا همراه باشید.

این عنوان جالب که در ادامه‌ی راه سری محبوب Gears of War قرار دارد و سال پیش به صورت رسمی از آن رونمایی شده بود، ویژگی‌های هیجان‌انگیز سری Gears of War را به صورت فشرده برای دارندگان تلفن‌های هوشمند به ارمغان می‌آورد. Gears POP در مسابقاتی که به صورت تک به تک (PvP) و در طول ۳ دقیقه انجام خواهد شد، شما باید حریف را در این مدت محدود از پا در بیاورید. شما باید با استفاده از نیروهایی که در اختیار دارید، به طرف مقابل حمله و یا در برابر حملات رقیب از خودتان دفاع کنید. در پایان بازی هر بازی‌باز که بیشترین صدمه را به جبهه حریف زده باشد، برنده است که در جبهه شما یک فرمانروا و دو عدد تیربار وجود دارد که از آن محافظت می‌کنند.

این بازی با داشتن بیش از ۳۰ شخصیت جذاب، می‌تواند تا ساعت‌ها شما را به خود مشغول و سرگرم کند. شما با جمع‌آوری آیتم‌ها و محتویات مختلف، به ارتقای سطح کاراکتر خود می‌پردازید و با نیرویی بیشتر به سوی میدان خواهید رفت. این ویژگی برای بسیاری از بازی‌بازان جالب به نظر می‌رسد. سازندگان بر این باور هستند که Gears POP با سایر عناوین مشابه در گوشی‌های هوشمند تفاوت دارد و قابل مقایسه با آنها نیست. شباهت‌های زیادی از جمله مواد منفجره، سلاح‌های بزرگ و عجیب و همچنین شخصیت‌هایی که ما شاهد حضور آنها در سری جذاب Gears of War بودیم نیز در این بازی حضور دارند که این ویژگی‌ها می‌تواند طرفداران زیادی را به آن جذب کند.

در ادامه شما را به مشاهده‌ی نقدها و نمرات بازی !Gears Pop دعوت می‌کنیم:

SpazioGames: 8/10

!Gears Pop یکی دیگر از عناوین عالی در سبک دفاع از برج (Tower Defense) است که ترکیبی غیر منتظره از دو مجموعه‌ی کاملا متفاوت را ارائه می‌دهد.

Everyeye.it 6.7/10

بازی‌بازان به ویژه در قسمت‌های اولیه لحظات خوبی با !Gears Pop خواهند داشت، اما لوت باکس‌ها و انتظار برای کشف آن‌ها یک مکانیزم ناخوشایند و خسته‌کننده برای کسانی است که نمی‌خواهند پول اضافی برای آن پرداخت نمایند.

Gamezebo: 6/10

!Gears Pop ترکیبی از نکات خوب و بد است. این عنوان یک بازی شلوغ تر ، نامتعادل و زشت تر با سیستمی ناخوشایند است که به اندازه کافی برای تغییر فرمول Clash Royale عمل نمی‌کند.

Screen Rant: 5/10

!Gears Pop در واقع یک عنوان سرگرم‌کننده است و یک دریچه‌ی عالی به دنیای Gears است. اما استفاده‌ی گسترده از مکانیک‌های بازی‌های رایگان موجب شده تا یک بازی ساده به چیزی تبدیل شود که تقریبا برای پیشروی در این عنوان از شما پول می‌خواهد.

!Gears Pop در حال حاضر برای گوشی‌های هوشمند مجهز به سیستم‌عامل‌های اندروید، iOS  و نیز پلتفرم رایانه‌های شخصی (ویندوز ۱۰) در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید