PAX West 2019 | بازی Greak: Memories of Azur برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

در جریان مراسم Pax West 2019 مطلع شدیم که بازی Greak: Memories of Azur سال آینده برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. همچنین تریلری از این بازی برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Greak: Memories of Azurاز سری عناوین ماجراجویی و اکشن است که حدود دو ماه پیش توسط سازندگان معرفی شد اما اطلاعات دقیقی از آن در دسترس قرار نگرفت. در این بازی شما باید از میان شخصیت‌های مختلف با نام‌های Greak، Adara و Raydel به نبرد با دشمنان پرداخته و آن‌ها را یکی پس از دیگری شکست دهید. Greak که شخصیت اول بازی به شمار می‌رود، در مقایسه با سایر کاراکترها از قدرت بیشتری نیز برخوردار است. سلاح‌ها و مهارت‌های متنوعی هم در اختیار شما قرار می‌گیرند تا با استفاده از آن‌ها، اتمام مراحل ساده‌تر باشند. گفتنی است که استودیوی برومیو (Bromio) وظیفه‌ی انتشار این بازی را برعهده دارد.

طبق اعلام سازندگان، Greak: Memories of Azur در سال ۲۰۲۰ برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. هنوز تاریخ دقیق انتشار این بازی مشخص نیست اما به محض دریافت اخبار بیشتر در این زمینه، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید ویدئوی منتشر شده از بازی مذکور را تماشا کنید.

دریافت با کیفیت ۴۸۰P

دریافت با کیفیت ۷۲۰P

دریافت با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید