PAX West 2019 | با انتشار تریلری از بسته‌الحاقی رایگان Pathologic 2: The Marble Nest رونمایی شد

۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵

تنها ۲ ماه از زمان عرضه‌ی بازی Pathologic 2 برروی پلتفرم‌های مختلفی می‌گذرد و حالا در پی آن، استودیوی آیس‌پیک لاج (Ice-Pick Lodge) با انتشار تریلری در جریان مراسم PAX West 2019 از بسته‌ی الحاقی جدید و رایگان آن رونمایی کرد که در ادامه به مرور آن خواهیم پرداخت.

بازی Pathologic 2 یک عنوان عجیب و منحصر بفرد است که برروی داستان تمرکز دارد و بازی‌بازان را در موقعیت‌های دشوار بقا قرار می‌دهد. پس از انتشار این بازی برخی از بازخوردها به ظالمانه بودن چالش‌های آن اشاره داشتند و برخی دیگر، دشواری این بازی را یاری‌دهنده‌ی داستان آن دانستند. متاسفانه این بازی از نظر فروش چندان موفقیت‌آمیز عمل نکرده است ولی با این‌ حال، توسعه‌دهندگان آن در تلاش هستند تا بازی‌بازان را راضی کرده و آن‌ها را به سمت این عنوان جذب نمایند.

بازی Pathologic 2 به طور کامل یک ادامه محسوب نمی‌شود و به نوعی بین ادامه و نسخه‌ی بازسازی قرار می‌گیرد. شخصیت‌های نسخه‌ی اول در آن وجود دارند ولی دستخوش تغییراتی شدند که باعث سردرگمی بسیاری از بازی‌بازان شده است زیرا نسخه‌ی اول داستانی را از نگاه سه شخصیت مختلف روایت کرد. طرفداران در نسخه‌ی اول می‌توانستند از بین این شخصیت‌ها یعنی بچلور (Bachelor)، هاروسپکس (Haruspex) و چینجلینگ (Changeling) یکی را انتخاب کنند ولی در این نسخه، تنها داستان هاروسپکس روایت می‌شود. اگرچه که بسته‌الحاقی Pathologic 2: The Marble Nest داستان جدایی را روایت می‌کند ولی ممکن است در آینده بقیه‌ی شخصیت‌ها در قالب بسته‌الحاقی نیز در دسترس طرفداران قرار گیرند. The Marble Nest در حقیقت دمویی برای این بازی بود که در سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر شد و این بسته‌الحاقی، نسخه‌ی بازسازی آن محسوب می‌شود و داستان جدایی را روایت خواهد کرد. بازی‌بازان در آن قرار است در نقش هاروسپکس قرار گیرند و راهی ماجراجویی جدیدی به مدت ۲ ساعت شوند.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در قسمت پایین تماشا و یا دریافت نمایید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Pathologic در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و بسته‌الحاقی Pathologic 2: The Marble Nest قرار است در سال جاری و در تاریخی نامشخص برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد. لازم به ذکر است که هنور اطلاعاتی راجع به نسخه‌ی کنسول پلی‌استیشن ۴ آن منتشر نشده است. علاقه‌مندان می‌توانند نقد و بررسی بازی Pathologic 2 را تحت عنوان «مترادف جنون» به قلم محمد آریامقدم را از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید