Epic Mickey در Move و Kinect!

۱ مهر ۱۳۸۹ - ۱۲:۵۸

سازنده ی بازی Epic Mickey از شرکت بزرگ Disney اعلام کرد که پیشنهاداتی از طرف Microsoft و Sony برای وفق دادن این بازی برای این دو حسگر ارائه شده و مذاکراتی صورت گرفته که احتمال چند ماه بعد از عرضه بازی بر روی Wii , این بازی با پشتیبانی از Move و Kinect , بر روی PS3 و X360 هم عرضه شود.

البته پیشنهادات مسئولان Microsoft و Sony بر این منوال بوده است که بازی های مطابق با حسگر های شان , همزمان با نسخه ی اصلی بازی عرضه شود. اما مسئولان Nintendo بهانه ی طول کشیدن سازگاری این بازی با دیگر حسگر ها را به میان آورده اند و به مسئولان این دو شرکت اعلام کرده اند که سازگار کردن این بازی با حسگر های شان حداقل یک سال طول می کشد!

گر چه قبلا هم Warren Spector اعلام کرده بود که این بازی به صورت انحصاری برای Wii عرضه می شود و با کنترلر های هیچ کنسول دیگری سازگار نیست , اما به نظر می رسد که مسئولان کمپانی Walt Disney برای سود هر چه بیشتر و البته محبوب تر کردن شخصیت Mickey , علاقه مند به عرضه بازی روی Playstation 3 و Xbox 360 هم باشند.

در هر حال به نظر می رسد که بالاخره این بازی می خواهد روی دو کنسول Microsoft و Sony هم عرضه شود. پس اگر صاحب یکی از این دو کنسول هستید باید خیلی خوش حال باشید که می تواند دوباره میکی موس را ملاقات کنید. اگر هم جزو یکی از طرفداران Wii هستید , اصلا از این بابت نگران نباشید که یک بازی انحصاری بزرگ تان را از دست داده اید. چرا که طبق چیزی که مسئولان نینتندو بار ها گفته اند , این بازی روی Wii بهترین کنترل و گیم پلی را خواهد داشت!

——————————————————————————————————

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید