تاریخ انتشار نقد‌ها و نمرات Gears 5 مشخص شد

۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

Gears 5 مورد انتظارترین بازی انحصاری امسال شرکت مایکروسافت است که به زودی منتشر خواهد شد. با این حال اگر هنوز هم در خرید این عنوان تردید دارید، باید به اطلاعتان برسانیم که به تازگی تاریخ انتشار نقد‌ها و نمرات جدیدترین ساخته‌ی کوالیشن (Coalition) مشخص شده است.

خبر خوب این است که طبق پیش نمایش‌های منتشر شده از بخش تک‌نفره‌ی Gears 5، به نظر می‌رسد که با متفاوت‌ترین و جاه طلبانه‌ترین نسخه‌ی سری طرف خواهیم بود. منتقدینی که این بخش را برای چند ساعت تجربه کرده‌اند، اذعان دارند که ساخته‌ی مورد انتظار کوالیشن با اضافه کردن گشت و گذار، مبارزات درگیرکننده‌تر و محیط‌های بزرگ، تکامل این مجموعه‌ به شمار می‌آید.

حال تنها یک هفته تا عرضه‌ی این بازی بزرگ باقی مانده است و طبق گفته‌ی وب‌سایت متاکرتیک، نقد‌ها و نمرات Gears 5 در ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه‌ی روز چهارشنبه ۱۳ شهریور (۴ سپتامبر) منتشر خواهند شد.

البته اگر نقد‌ها و نمرات برای شما مهم نیستند و تصمیم خود را گرفته‌اید، باید اعلام کنیم که هم‌اکنون امکان پیش دریافت بازی برای دارندگان نسخه‌ی Ultimate و مشترکین اکس‌باکس گیم‌ پس وجود دارد. همچنین لازم به ذکر است که Gears 5 تقریباً ۵۷ گیگابایت از فضای کنسول شما را اشغال خواهد کرد. البته ممکن است در روز عرضه شاهد یک به‌روزرسان جدید باشیم. پس حتماً این موضوع را نیز در نظر داشته باشید.

بازی Gears 5 در تاریخ ۱۹ شهریور ماه ۱۳۹۸ (۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید