PAX West 2019 | نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Borderlands 2 VR تایید شد + تریلر

۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

در جریان رویداد PAX West 2019، شرکت گیرباکس (Gearbox) تایید کرد که بازی Borderlands 2 VR برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این بازی در حال حاضر تنها برروی پلی‌استیشن وی‌آر در دسترس است.

بازی Borderlands 2 VR همانند دیگر نسخه‌های این سری، یک عنوان تیراندازی لوتر بوده که این بار دارای محتوای گسترده در نسخه‌ی واقعیت مجازی است. بازی‌بازان در سیاره‌ی Pandora می‌توانند اکتشاف، با راهزنان مبارزه و سلاح‌های مختلف را در اطراف نقشه‌ی بازی کشف کنند. همچنین این بازی شامل یک ویژگی منحصر به فرد برای تجربه‌ی واقعیت مجازی است. با حالت BAMF Time، بازی‌بازان می‌توانند حالت صحنه‌ی آهسته را به بازی اضافه و از آن برای مبارزات استفاده نمایند. علاوه بر این، با گزینه Teleport می‌توانند در اطراف Pandora جابه‌جا شوند.

همچنین برای اولین بار بازی‌بازان می‌توانند لذت رانندگی در این سری را به صورت اول شخص تجربه کنند. با استفاده از کنترلرهای حرکتی و هدست، بازی‌بازان می‌توانند به روشی جدید با سیستم رابط کاربری بازی ارتباط برقرار کنند؛ از طریق اشاره و کلیک کردن.

نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Borderlands 2 VR در پاییز سال جاری منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان را در قسمت زیر مشاهده بفرمایید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید