PAX West 2019 | نسخه‌ی کنسولی بازی Risk of Rain 2 منتشر شد

۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

همان‌طور که سازندگان Risk of Rain 2 وعده داده بودند، نسخه‌ی کنسولی این بازی هم‌اکنون در دسترس قرار گرفته است و دارندگان پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ از این پس قادر به تجربه‌ی آن هستند. همچنین برای آشنایی بیشتر بازی‌بازان، تریلری از این بازی منتشر شده است که در ادامه می‌توانید شاهد آن باشید.

Risk of Rain 2 از سری عناوین جالب و مهیجی است که اوایل امسال به صورت دسترسی زودهنگام برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی هم قرار گرفت. گیم‌پلی اعتیادآور و طراحی رنگارنگ را می‌توان از دلایل محبوبیت بالای این بازی دانست. جالب است بدانید که در همین مدت نه چندان طولانی، آمار فروش این بازی نسبت به نسخه‌ی اول بهتر بوده است. حدود دو ماه قبل اعلام شد که این بازی برروی نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد که خبر مربوط به آن را می‌تواند از طریق این نشانی مشاهده کنید. گفتنی است که استودیوی هوپو گیمز (Hopoo Games) وظیفه‌ی ساخت این عنوان را برعهده داشته است.

حال به گفته‌ی استودیوی سازنده، بازی Risk of Rain 2 هم‌اکنون با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار برروی کنسول‌های مذکور نیز در دسترس قرار گرفته است. همچنین در آینده‌ چند به‌روزرسانی هم برای این بازی منتشر خواهد شد. در پایان می‌توانید برای آشنایی بیشتر با Risk of Rain 2 و تصمیم‌گیری بهتر برای خرید این بازی، تریلری از آن را تماشا کنید.

دریافت با کیفیت ۴۸۰P

دریافت با کیفیت ۷۲۰P

دریافت با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید