تاریخ انتشار بازی Overland مشخص شد + تریلر

۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

استودیوی فینجی (Finji) که در گذشته به معرفی بازی Overland  پرداخته بود، امروز تاریخ دقیق انتشار آن برروی پلتفرم و کنسول‌های مختلف را مشخص کرد. به این ترتیب، بازی‌بازان کمتر از یک ماه دیگر قادر به تجربه‌ی یک عنوان استراتژی و جذاب خواهند بود. همچنین تریلری از این بازی برای آشنایی بیشتر در دسترس قرار گرفته است که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید.

Overland از سری عناوین به سبک استراتژی و بقا است که وقایعی از آمریکای شمالی را روایت می‌کند. شما در این بازی، نقش شخصیت‌های مختلفی را ایفا کرده و در شرایط دشواری قرار می‌گیرید. سپس باید برای زنده ماندن خود و دیگران تلاش کنید. آیتم‌های متفاوتی هم در بین راه در اختیار شما قرار می‌گیرند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید به برتری دست یابید. گیم‌پلی بازی به گونه‌ای است که علاقه‌مندان به سبک مذکور از آن استقبال خواهند کرد.

سال گذشته اطلاعاتی از این بازی در دسترس قرار گرفت اما برای بازی‌بازان کافی نبود. حال طبق اعلام استودیوی فینجی، Overland در تاریخ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ (۱۹ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. در پایان می‌توانید تریلر منتشر شده از سوی تیم سازنده‌ی این بازی را تماشا کنید.

دریافت با کیفیت ۴۸۰P

دریافت با کیفیت ۷۲۰P

دریافت با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید