!Gears Pop از مرز یک میلیون بازی‌باز عبور کرد

۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

حدود یک هفته از عرضه‌ی بازی !Gears Pop می‌گذرد و بر اساس اطلاعات منتشر شده، تعداد بازی‌بازان ای ناثر از مرز ۱ میلیون نفر گذر کرده است.

بازی !Gears Pop به عنوان اثری پر اشکال اما دوست داشتنی شناخته می‌شود. این بازی دارای مکانیک‌هایی در گیم‌پلی خود هست که توجه و علاقه‌‌ی بازی‌بازان را به خود جلب کرده است. البته وجود نام Gears هم می‌توانید یکی از دلایل اصلی توجه بازی‌بازان به این اثر باشد. در حال حاضر این اثر دارای مشکلاتدر بخش راه‌اندازی نبرها و همچنین سرعت بسیار پایین ارتقاء سلاح‌ها و آیتم‌ها است، اما با تمام این موارد، در حال حاضر بر اساس توییت که راد فرگوسن (Rod Fergusson) منتشر کرده است، تعداد بازی‌بازان !Gears Pop از مرز یک میلیون نقر عبور کرده است که با توجه به گذشت یک هفته از عرضه‌ی بازی، آمار خوبی است.

!Gears Pop در حال حاضر در دسترس پلتفرم تلفن‌های هوشمند مجهز به سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS قرار دارد اما طی هفته‌های آینده و در تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ (۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹) در دسترس کنسول اکس‌باکس وان و پلتقرم رایانه‌ی شخصی قرار خواهد گرفت. در حال حاضر اطلاعات از عرضه‌ی این بازی رایگان برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در دسترس قرار ندارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید