تصاویر Resident Evil با نام Project Resistance منتشر شد

۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

کپ‌کام ( Capcom) در حال آماده شدن برای معرفی نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Resident Evil است. اوایل امروز بود که وب‌سایت Project Resistance توسط کپ‌کام فعال شد و اطلاعاتی را از زمان معرفی بازی در اختیارمان قرار داد. حال فردی توانسته است تا با دسترسی به فایل‌های مربوط به تریلر این اثر برروی یوتوب، تصاویری را از شخصیت‌های حاضر در تریلر مورد نظر به اشتراک بگذارد.

بر اساس اطلاعات وب‌سایت مورد نظر، Project Resistance قرار است تا در ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ (۹ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی)، به صورت رسمی و در نمایشگاه بازی‌های توکیو (Tokyo Game Show 2019)، معرفی و احتمالا همراه با گیم‌پلی آن به نمایش در بیاید. به نظر می‌رسد که مدت زمان نسبتا طولانی است که Project Resistance در دست توسعه قرار دارد و با توجه به دعوت‌نامه‌هایی که برای تست این اثر در توکیو ارسال شده‌اند، احتمالا این بازی مراحل پایانی توسعه‌ی خود را پشت سر می‌گذارد.

بر اساس تصاویر منتشر شده، به احتمال بسیار زیاد با یک اثر کوآپ و همکاری چهارنفره رو به رو هستیم که از نظر گرافیک و گیم‌پلی به Resident Evil 2 Remake شباهت بسیاری دارد. شما می‌توانید به مشاهده‌ی این تصاویر در پایین دعوت می‌کنیم:

به نظر می‌رسد که شکست فجیع Umbrella Corps باعث نشده است که کپ‌کام از فکر توسعه و عرضه‌ی یک Resident Evil با محوریت گیم‌پلی چندنفره و آنلاین دست بکشد. البته با توجه به تصاویر موجود، شاهد داستان در این اثر هستیم؛ با این‌حال مشخص نیست که به چه میزان این داستان در Project Resistance اهمیت دارد. آیا به مانند Left 4 Dead شاهد یک داستان بسیار کم‌رنگ هستیم یا اینکه یک داستان همراه با گیم‌پلی و گرافیکی بسیار غنی مانند Resident Evil 2 Remake اما این‌بار به صورت یک بازی همکاری چندنفره شاهد خواهیم بود.

Project Resistance در حال توسعه برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه‌ی شخصی است. بر اساس اطلاعات منتشر شده در وب‌سایت این بازی، احتمالا Project Resistance به صورت انحصاری در فروشگاه استیم برروی رایانه‌ی شخصی عرضه گردد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید