ویدئویی از گیم‌پلی بازی The Sinking City برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شد

۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

بازی منحصر بفرد The Sinking City به تازگی برروی پلتفرم‌های مختلفی عرضه شده و بازخوردهای ضد و نقیضی را از جانب منتقدین و طرفداران دریافت کرده است. اما ماجرا به همین نقطه ختم نمی‌شود و این بازی به زودی برروی کنسول نینتندو سوییچ نیز منتشر خواهد شد. اگرچه که تاریخ انتشار آن برروی این کنسول هفته‌ی آینده مشخص می‌شود ولی این موضوع مانعی را برای انتشار ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی آن ایجاد نکرده است.

بر اساس ویدئوی منتشر شده، نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی با توجه به واقع‌گرایانه بودن جلوه‌های گرافیکی آن بسیار چشم‌نواز به نظر می‌رسد ولی به اندازه‌ی نسخه‌های پلتفرم‌های دیگر، جزییات نخواهد داشت. این نسخه به بازی‌بازان اجازه خواهد داد تا رابط کاربری آن را به وسیله‌ی صفحه‌ی لمسی حرکت دهند و همچنین از ترازسنجی برای نشانه‌گیری برخوردار خواهد بود. استویدیو فراگورز (Frogwares) به طور حتم از کارکردهای این کنسول ترکیبی به خوبی بهره برده است ولی موفقیت این بازی به نرخ فریم آن تا حدودی بستگی خواهد داشت. بسیاری از بازی‌های این کنسول به دلیل ثابت نبودن در ۳۰ فریم و نوسانات بسیار زیاد آن‌ها مورد خشم طرفداران قرار گرفتند.

لازم به ذکر است که توسعه‌دهندگان این بازی به بازخوردها اهمیت می‌دهند و به نظر می‌رسد، جلوه‌های سمعی، بصری و تیراندازی آن را بهبود بخشیده‌اند. همچنین هوش مصنوعی این بازی در حیطه‌ی عابرین پیاده و جمعیت مردم دست‌خوش تغییرات مثبتی شده است و در کنار آن، مشکلات نسخه‌ی اولیه‌ی آن رفع شده است. به علاوه، تمام گزینه‌های متنی و بومی‌سازی آن در تمام کشورها در دسترس خواهد بود.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در قسمت پایین تماشا و یا دریافت نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی The Sinking City قرار است در پاییز سال جاری منتشر شود و این بازی در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. علاقه‌مندان می‌توانند نقد و بررسی این بازی، تحت عنوان «غرق در سیاهی | نقد و بررسی بازی The Sinking City» را از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید