تصاویر جدیدی از بازی Dragon Quest 11 S منتشر شد

۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵

بازی Dragon Quest 11 S یکی از عناوین مورد انتظار کنسول نینتندو سوئیچ است که کمتر از یک ماه به انتشار مانده است. حال کمپانی سازنده‌ی آن اسکرین شات‌های جدیدی را از این بازی منتشر کرده است که ویژگی‌های جدید این نسخه را نشان می‌دهد.

بازی Dragon Quest 11 S که با عنوان Definitive Edition شناخته می‌شود یکی از عناوین مورد انتظار کنسول نینتندو سوئیچ، قرار است که در ماه آینده منتشر شود و مسلماً با عنوانی غنی رو به رو خواهیم شد، زیرا سازنده‌ی این عنوان گفته است که با اسم این بازی شوخی نخواهد کرد. حال کمپانی سازنده‌ی این عنوان تصاویر و اسکرین شات‌های جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که ویژگی‌های جدید این بازی نقش آفرینی را نشان می‌دهد.

این تصاویر منتشر شده زاویه‌ی متغیر دوربین را نشان می‌دهد که در هنگام جنگ می‌توانید آن را تغییر دهید؛ این بدان معناست که شما می‌توانید از گزینه‌های بیشتری در جنگ‌های نوبتی استفاده کنید. همچنین ضربات جدیدی نیز در این تصاویر دیده می‌شود که می‌توانید در مبارزات از آنها بهره بگیرید. همچنین احتمال می‌رود ک در بخش co-op نیز بتوان از این حرکات استفاده کرد. همینطور می‌توان تصاویری را از حالت Super Shypox در بازی مشاهده کرد که موجب آن می‌گردد کاراکترها خجالت بکشند و بازی را ببازند. همچنین چالش‌های جدید نیز به بازی افزوده شده است که انتظار می‌رود در آینده از آنها رونمایی شود.

بازی Dragon Quest 11 S قرار است که در ۲۷ سپتامبر (مصادف است با ۵ مهر ماه سال جاری) برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر شود. اگر از علاقه‌مندان به این سری هستید می‌توانید از طریق این نشانی اخبار مربوط به این عنوان را دنبال کنید. شما کاربران می‌توانید در پایین تصاویر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید (برای مشاهده‌ی بهتر تصاویر، بر روی آنها کلیک کنید):

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید