بازی Pokemon Masters برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شد

۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰

همان‌طور که سازندگان Pokemon Masters وعده داده بودند، این بازی از امروز برروی گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار گرفته است. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در این خصوص، در ادامه با ما همراه باشید.

بسیاری از بازی‌بازان با سری بازی Pokemon آشنایی دارند و نسخه‌های مختلف آن در طول زمان، عده‌ی زیادی را به خود سرگرم کرده است. Pokemon Masters نیز نام یکی از همین نسخه‌هاست که شما در آن باید کنترل یک مربی را برعهده گرفته و مهارت‌های مختلفی را به شاگردان خود آموزش دهید. سپس باید آن‌ها را به نبرد فرستاده و تبدیل به یک استاد بزرگ در این زمینه شوید. جالب است بدانید که سازندگان برای جذاب‌تر شدن این بازی از شخصیت‌های نسخه‌های پیشین این سری استفاده کرده‌اند؛ به گونه‌ای که طرفداران اکثر آن‌ها را خواهند شناخت. استودیوی دنا (DeNa) و شرکت پوکمون (Pokemon Company) به ترتیب وظیفه‌ی توسعه و انتشار این بازی را برعهده داشته‌اند.

به نقل از تیم سازنده، Pokemon Masters هم‌اکنون به صورت رایگان برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد. همچنین آن‌ها اعلام کرده‌اند که در آینده چند به‌روزرسانی برای این بازی عرضه خواهد شد. اگر از دوست‌داران سری بازی Pokemon هستید، عنوان مذکور را هرگز از دست ندهید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید