تاریخ انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ Samurai Shodown در ژاپن مشخص شد

۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵

شرکت SNK با انتشار بازی Samurai Shodown توانست به خوبی این سری مبارزه‌ای را دوباره احیا کند. این بازی که در کنار داشتن گرافیک بصری زیبا همان حس و حال نسخه‌های پیشین را به شما ارائه می‌کند، قرار است تا مدت‌ها توسط تیم سازنده پشتیبانی شود. علاوه بر این، تیم سازنده امروز از تاریخ انتشار این بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ نیز رونمایی کرده است.

براساس گزارش منتشر شده توسط مجله‌ی فامیتسو، این بازی در تاریخ ۲۱ آذر ماه سال جاری (۱۲ دسامبر سال  ۱۹ میلادی) در دسترس کاربران ژاپنی کنسول نینتندو سوییچ قرار می‌گیرد. همانند دیگر پلتفرم‌ها، نسخه‌ی نینتندو سوییچ Samurai Shodown نیز با نرخ فریم ۶۰ اجرا شده و امکان تجربه‌ی بازی به صورت تک‌نفره و دو‌نفره را به شما می‌دهد. علاوه بر این، کاربران کنسول نینتندو سوییچ یک نسخه‌ی رایگان از بازی Samurai Shodown! 2 را نیز دریافت خواهند کرد (نسخه‌ی اصلی این بازی برروی کنسول Neo Geo Pocket منتشر شده بود).

متاسفانه هنوز زمان انتشار نسخه‌ی غربی این بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ مشخص نیست. با این حال، اگر فاصله‌ی زمانی انتشار نسخه‌ی ژاپنی و غربی بازی برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ را در نظر بگیریم، به احتمال بسیار زیاد انتظار کاربران غربی کنسول نینتندو سوییچ طولانی نخواهد بود. همانند کنسول نینتندو سوییچ، این بازی قرار بود در سه ماهه‌ی چهارم سال ۲۰۱۹ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه شود. از این رو باید منتظر اعلام تاریخ انتشار بازی برروی این پلتفرم در آینده‌ی نزدیک باشیم.

همان‌طور که گفته شد، بازی Samurai Shodown در حال حاضر برروی دو کنسول اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس است. اگر هنوز این بازی را تجربه نکرده‌اید می‌توانید با مطالعه‌ی نقد و بررسی این عنوان به قلم علی نوربخش، بیش از پیش با این بازی مبارزه‌ای آشنا شوید. همچنین اگر قصد خرید Samurai Shodown را دارید، تماشای هایلایت اختصاصی گیمفا می‌تواند شما را در این امر یاری کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید