مایکروسافت در XO 2019 بازی‌های جدیدی را معرفی خواهد کرد | احتمال رونمایی از Fable 4

۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰

به تازگی آرون گیرنبرگ (Aaron Greenberg)، مدیر بازاریابی بخش اکس‌باکس، طی مصاحبه‌ای با منبع مطبوعاتی Twinfinite، توضیحاتی را درباره‌ی مراسم XO 2019 ارائه کرده است که احتمال رونمایی از بازی Fable 4 را افزایش می‌دهد.

مراسم XO 2019 یکی از رویدادهای مهم شرکت مایکروسافت در سال جاری به شمار می‌رود و قرار است در آن، عناوین ریز و درشت زیادی حضور داشته باشند. این مراسم که در تاریخ پنج‌شنبه، ۲۳ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (مصادف با ۱۴ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) و در انگلستان برگزار خواهد شد، احتمال حضور استودیوی پلی‌گراوند (PlayGround) را افزایش می‌دهد زیرا دفتر مرکزی آن در کشور انگلستان واقع شده است. آرون تایید کرد که در مراسم XO 2019، بازی‌هایی که هنوز از آن‌ها به طور رسمی رونمایی نشده است، حضور خواهند داشت. از آرون سوال شد:

آیا ما در این مراسم شاهد رونمایی از بازی جدیدی خواهیم بود؟ من در مورد عناوینی به خصوص از استودیوی انگلیسی صحبت می‌کنم.

وی در پاسخ توضیح داد:

بله از بازی‌های جدیدی رونمایی خواهد شد. این عقیده‌ی من است که اگر غافل‌گیری را برای کسی شرح دهم، دیگر آن غافل‌گیری نیست.

ما تعدادی برنامه‌ی غافل‌گیرکننده را برای مراسم XO 2019 تدارک دیده‌ایم و رونمایی از آن‌ها را برای این مراسم نگه داشته‌ایم. ولی به نظر من، ما نمایشی فوق‌العاده را خواهیم داشت. همچنین، ما بازی‌های بسیاری را برای عرضه در فصل بهار دارا هستیم و به عقیده‌ی من، این بزرگترین مجموعه‌ی عناوین ما در فصل بهار خواهد بود. در کنار آن، بین فاصله‌ی رویداد XO 2019 و نمایشگاه E3 2020 نمایش‌های بسیاری را تدارک دیده‌ایم که طرفداران را هیجان‌زده خواهد کرد.

طبق توضیحات آرون در پی این صحبت‌ها، به نظر می‌رسد اکثر نمایش‌های رویداد XO 2019 به بازی‌های فصل بهار و سرویس گیم‌پس تمرکز دارد؛ پس منتظر آن باشید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید