PAX West 2019 | با انتشار تریلری از تاریخ انتشار Astroneer برروی پلی‌استیشن ۴ رونمایی شد

۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵

بازی Astroneer اوایل سال جاری برروی کنسول اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و توانست در کنار دریافت بازخوردهای ضد و نقیض تا حدودی تحسین منتقدین را برانگیزد. این بازی جهان باز ماجراجویی طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است و با قیمت ۲۹٫۹۹ دلار به منظور پیش‌خرید در فروشگاه پلی‌استیشن در دسترس قرار دارد.

بازی Astroneer در آینده‌ای دور و در قرن بیست و پنجم جریان دارد که بازی‌بازان بایستی به اکتشاف و ماجراجویی در دنیای علمی‌تخیلی و خشن آن بپردازند. همچنین بازی‌بازان می‌توانند با همکاری یک‌دیگر، پایگاه‌های شخصی‌سازی شده‌ای را برروی زمین و حتی زیرزمین و خوردروهای مختلفی را ایجاد کنند. به علاوه، آن‌ها می‌توانند در یک منظومه‌ی شمسی وسیع به اکتشاف پرداخته و هرچیزی را که تصور می‌کنند نیز بسازند. گیرباکس (Gearbox) با ارسال پیامی تاریخ انتشار این بازی را برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ مشخص کرد و در این خصوص توضیح داد:

حالا در پلتفرم جدیدی مرزهای ناشناخته‌ای را کاوش و جهان‌های جدیدی را کشف کنید. بازی Astroneer در تاریخ جمعه، ۲۴ آبان‌ماه ۱۳۹۸ (۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی) به کنسول پلی‌استیشن ۴ خواهد آمد.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در قسمت پایین تماشا و یا دریافت نمایید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

استودیوی سیستم عرا سافتورکز (System Era Softworks)، توسعه‌دهنده‌ی بازی Astroneer، از استعدادهای فراوانی در سراسر دنیا تشکیل شده و این بازی تاکنون توانسته است بازخوردهای مثبتی را در فروشگاه استیم دریافت کند. علاقه‌مندان می‌توانند نقد و بررسی مرتبط با این بازی، تحت عنوان «تنها بازمانده در فضا»  به قلم علی نوربخش را از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید