بازی Hunt: Showdown برای خرید در دسترس قرار گرفت + تریلر

۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۹

یکی از بازی‌هایی که قرار بود در این ماه منتشر شود، بازی Hunt: Showdown است که امروز در طی گزارشی مطلع شدیم که این بازی در دسترس قرار گرفته و می‌توان نسخه‌ی دسترسی زود هنگام آن را همین حالا خرید و بازی کرد.

امروز و در طی خبری مطلع شدیم که بازی Hunt: Showdown در بخش دسترسی زود هنگام قرار گرفته و می‌توان آن را خرید و اجرا کرد. در مورد این بازی لازم است که گفته شود، دارای دو نقشه‌ی وسیع و بزرگ خواهد بود اسم آن‌ها به ترتیب Stillwater Bayou و Lawson Delta است. همچنین دارای دو حالت بازی است که یکی از آنها Bounty Hunt و دیگری Quickplay می‌باشد. بر اساس اطلاعاتی که در صفحه‌ی این بازی در استیم می‌توان دید، این عنوان دارای ۵۷ قطعه تجهیزات و ۳۳ اسلحه‌ی متنوع است؛ لازم به ذکر است که گفته شود در این مورد هنوز هیچ اطلاعاتی در دسترس قرار نگرفته است و این آمار فقط با رجوع به صفحه‌ی بازی در استیم به دست آمده اند.

بازی Hunt: Showdown یکی از منحصر به فردترین بازی‌های شوتر رقابتی پلتفرم رایانه‌های شخصی است. این عنوان هم‌اکنون برای خرید نسخه‌ی دسترسی سریع در استیم موجود می‌باشد و شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه استیم، این بازی را خریده و اجرا کنید. شما می‌توانید تریلر لانچ این بازی را در پایین مشاهده و در صورت لزوم، با کیفیت‌های مختلف دانلود کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید