تخریب ماشین‌ها در جاده‌ی موفقیت | نقدها و نمرات بازی Wreckfest منتشر شد

۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

بازی Wreckfest یکی از عناوین محبوب سبک مسابقه‌ای (Racing) است که مدتی قبل برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و قرار بر آن بود که دیروز (۵ شهریور ماه) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز منتشر شود. حال پس از اینکه برای این کنسول نیز انتشار یافته، نقدها و نمرات آن نیز مورد انتشار قرار گرفته است. در ادامه مروری بر نقدها و نمرات این عنوان خواهیم داشت.

Wreckfest از سری عناوین به سبک مسابقه‌ای است که مدت‌ها قبل برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و عده‌ی زیادی را به خود سرگرم کرد. در این بازی شما با انتخاب خودروی دلخواه خود می‌توانید به رقابت با دیگران پرداخته و از هیجان بالای آن لذت ببرید. اگر شما نیز از علاقه‌مندان به بازی‌های به این سبک هستید، Wreckfest  را هرگز از دست ندهید. پس از استقبال نسبتا خوب، سازندگان از عرضه‌ی نسخه‌ی کنسولی بازی خبر دادند. ابتدا اعلام شد که نسخه‌ی مذکور در سال ۲۰۱۷ عرضه می‌شود که به دلیل مشکلاتی که پیش آمد، انتشار آن به امسال موکول شد. گفتنی است که استودیوی باگ‌بیر وظیفه‌ی عرضه‌ی نسخه‌ی کنسولی را برعهده دارد. این بازی بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز توانست که نمره‌ی خوبی را به‌دست آورد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

۱۰۰ : Gaming Age

همه چیز کامل! واقعاً این بازی ارزش زیادی را برای تجربه بر روی کنسول‌ها دارد و واقعاً لذت‌بخش است. تجربه‌ی بازی کردن این عنوان را بر روی پلتفرم راینه‌های شخصی ندارم و نمی‌توانم نسخه‌ی کنسول‌ها را با نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بررسی کنم. اما همانطور که بازی‌های مسابقه‌ای بر روی کنسول تا به حال خوب درخشیده‌اند، عنوان Wreckfest را نیز می‌توان یکی از بهترین‌های این سبک نام برد. حالت‌های مختلف، تخریب پذیری عالی و منحصر به فرد و رویدادها و مناسبت‌های تخریبی منحصر به فرد، واقعاً یک اثر بسیار عالی را در زمره‌ی بازی‌های مسابقه‌ای به وجود آورده است. من به شما اطمینان می‌دهم اگر این بازی را تجربه کنید، هیچ وقت پشیمان نخواهید شد.

۹۰ : PlayStation Universe

مغزتان را فارغ از هر فکری کنید، با آرامش کامل و با یک ضربه، فردی را زا میدان مسابقه بیرون کنید. یک مسابقه‌ی صریح و روان خراب کردن که مدل سازی خراب شدن ماشین‌ها شما را میخکوب می‌کند. احساسی که از سنگین یا سبک بودن ماشین‌ها به شما دست می‌دهد بسیار عالی است. انجام این بازی برای کسی که حتی کمترین علاقه را به بازی‌های مسابقه‌ای داشته باشد، ضروری است.

IGN : 90

بازی Wreckfest یک بازگشت بزرگ پس از مدتی طولانی است. کیفیت بالای تخریب پذیری در هنگام مسابقات و در آن جاده‌های باریک، این بازی را به پادشاه این سبک تبدیل کردن است. این بازی فاقد مسیرهای طولانی برای مسابقه است، اما غلظتی که در محتوای این مسیرها می‌بینید، این بازی را به یکی از بهترین بازی‌های مسابقه‌ای عمرتان می‌کند. من هم تا به حال بازی‌های مسابقه‌ای زیادی را تجربه کرده‌ام، اما به نظر من خوب است که اط این محیط‌های قانون محور بیرون بیاییم و گل و لای‌ها را کنار بزنیم و خودمان رنگ آمیزی را بر عهده بگیریم.

LaPS4 : 82

انتشار بازی Wreckfest برای کنسول پلی‌استیشن چهار واقعاً لازم بود، چون هم تخریب پذیری عالی و هم فیزیک بسیار خوبی دارد و واقعاً یکی از بازی‌های ضروری این سبک است. ما می‌توانیم بگوییم که این بازی یک عنوان معمولی است اما به چالش کشیدن بازی‌بازها یکی از عالی‌ترین ایده‌ها برای جان دادن به یک ژانر فرسوده است.

PlayStation Country : 80

بازی Wreckfest تلفیقی خوب از سبک بازی‌های مسابقه‌ای و تخریب پذیری است. اما نمی‌توان آن را کاملا مطابق با بازی FlatOut دانست و شاید دلیل عمده‌ی آن این باشد که واقعگرایی را بر سرگرم کردن مخاطب ترجیح می‌دهد. به هر حال، فرایند مسابقه‌ای این عنوان بسیار خوب است و تخریب پذیری این بازی در حد یک بازی سبک Demolition Derby خوب به شمار می‌رود.

Push Square : 70

اگر دنبال یک بازی تخریبی در ژانر بازی‌های مسابقه‌ای هستید، بازی Wreckfest می‌تواند نیاز شما را برآورده سازد. اما این هیجان و لذتی که بازی به شما منتقل می‌کند، براثر مشکلات فنی که دارد پوشیده می‌شود و در یک کلام، وقت شما با ارزش‌تر از چیزی است که این بازی برای شما تدارک می‌بیند.

PlayStation LifeStyle : 65

بازی Wreckfest چیزی نیست که شما از اسم این بازی انتظار دارید. تخریب‌پذیری این بازی در زمینه‌ی فنی قابل ستایش می‌باشد اما به طرز عجیبی این بازی از مسیر اصلی خود دور شده است. بازی Wreckfest با آوارهای تخریب شده‌ای که به سمت آسمان می‌روند شناخته می‌شود اما این نسخه به ندرت هیجان را به شما القا می‌کند.

 

بازی Wreckfest هم اکنون برای کنسول‌های اکس باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و شما می‌توانید این عنوان عالی را هم اکنون دریافت و بازی کنید. اگر از علاقه‌مندان به این بازی هستید، می‌توانید آخرین اخبار مربوط به این بازی را در این نشانی دنبال کنید. همچنین اگر هنوز این بازی نتوانسته است نظر شما را به خود جلب کند یا با آن آشنایی ندارید، پیشنهاد میکنم نقد و بررسی این بازی را که به قلم مهدی رضایی و با عنوان تخریب کن و برنده شو | نقد و بررسی بازی Wreckfest نوشته شده است را در این نشانی مطالعه کنید. همینطور می‌توانید تروفی‌های این بازی را در این نشانی مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید