تاریخ انتشار بازی Mario Kart Tour برروی گوشی‌های هوشمند مشخص شد

۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰

شرکت نینتندو که در گذشته به معرفی بازی جذاب Mario Kart Tour پرداخته بود، بالاخره امروز تاریخ دقیق انتشار آن برروی دو سیستم عامل اندروید و iOS را مشخص کرد. اگر از دوست‌داران این بازی هستید، در ادامه‌ی خبر با ما همراه باشید.

شخصیت Mario از گذشته‌های دور تاکنون از محبوبیت بالایی نزد بازی‌بازان برخوردار بوده و خاطرات شیرین و جذابی را رقم زده است. هنوز هم عناوینی از این شخصیت مانند Dr. Mario World با فروش دو میلیون نسخه، برروی پلتفرم و کنسول‌های مختلف منتشر می‌شوند و مورد استقبال عده‌ی زیادی هم قرار می‌گیرند. Mario Kart Tour نیز یکی از همین بازی‌ها است که شما در آن می‌توانید با شخصیت اصلی و دوستانش همراه شده و اوقات خوشی را تجربه کنید. گفتنی است که بتای این بازی در ماه ژوئن امسال در دسترس قرار گرفت که از طریق این نشانی می‌توانید به جزئیات بیشتری در این زمینه پی ببرید.

طبق اعلام شرکت نینتندو، Mario Kart Tour در تاریخ ۳ مهر ۱۳۹۸ (۲۵ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین این شرکت از انتشار چند به‌روزرسانی پس از عرضه‌ی بازی خبر داده است. در صورت دریافت اخبار بیشتر در این زمینه، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید