تریلری از گیم‌پلی بازی Dying Light 2 منتشر شد

۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

همان‌طور که استودیوی تکلند (Techland) وعده داده بود، امروز تریلری طولانی از بخش گیم‌پلی بازی جذاب Dying Light 2 در دسترس قرار گرفت که قسمت‌های مختلف آن را نشان می‌دهد. برای مشاهده‌ی این تریلر در ادامه با ما همراه باشید.

زمان تریلر منتشر شده از سوی استودیوی تکلند تقریبا ۲۶ دقیقه است و بازی‌بازان قادر هستند تا به نکات جالبی از آن پی ببرند. در این ویدئو بیشتر به تاثیرات انتخاب‌های بازی‌بازان و نحوه‌ی تغییر روند بازی توسط آن‌ها اشاره شده است. این بازی داستان شخصیتی به نام آیدن (Aiden) را روایت می‌کند که تصمیمات شما تاثیر بسزایی در عملکرد وی خواهد داشت. علاوه‌بر این، برخی حرکات پارکور، سلاح‌ها و حالت‌های جدید هم در این تریلر معرفی شده‌اند.

همان‌طور که می‌دانید، Dying Light 2 در بهار سال ۲۰۲۰ برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار خواهد گرفت. به محض دریافت اطلاعات بیشتر از این بازی، آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان می‌توانید ویدئوی منتشر شده از سوی استودیوی تکلند را تماشا کنید.

دریافت با کیفیت ۴۸۰P

2
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • عالی بود.خیلی خیلی هایپم براش و واقعا صبر براش سخته.خیلی هم پیشرفت داشت نسبت به نسخه ی قبل و مطمئنا تا زمان عرضه باز هم خواهد کرد.امیدوارم منتقدا کم لطفی نکنن به این نسخه چون بنظرم نسخه ی قبلی باید مباش بیشتر میشود.مرسی تکلند که انقدر کار درستی.

    0
    0