تاریخ انتشار Ashen برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ مشخص شد

۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

شرکت آناپورنا اینتراکتیو (Annapurna Interactive) و استودیوی مستقل آرورا۴۴ (Aurora44)، اواخر سال گذشته‌ی میلادی بازی Ashen را برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان منتشر کردند. این بازی که در سبک عناوین سری Souls ساخته شده است، به خاطر طراحی هنری زیبا و مبارزات جذاب خود توانست نظر مثبت بسیاری از کاربران و منتقدین را به سمت خود جلب کند.

در ابتدای کار، تیم سازنده برنامه‌ای برای انتشار بازی برروی دیگر پلتفرم‌های نداشت ولی مدتی پس از عرضه‌ی بازی، نظر آن‌ها نسبت به این موضوع تغییر کرد. شرکت آناپورنا اخیرا ویدئویی جدید از Ashen را منتشر کرده است که برروی دست‌آوردهای این بازی و بازخوردهای خوب منتقدین نسبت با آن تمرکز دارد. در انتهای این ویدئو، تیم سازنده در کنار تایید پایان یافتن دوره‌ی زمانی انحصاری بودن این عنوان برروی فروشگاه اپیک گیمز و انتشار آن برروی دو فروشگاه استیم و GOG، تاریخ عرضه‌ی بازی برروی دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ را نیز مشخص کرده است.

براساس ویدئوی منتشر شده، بازی Ashen در تاریخ ۱۸ آذر ماه سال جاری (۹ دسامبر سال ۲۰۱۹ میلادی) در دسترس کاربران دو کنسول نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن ۴ قرار می‌گیرد. اگر این بازی زیبا را برروی پلتفرم‌های موجود تجربه نکرده‌اید، می‌توانید با مطالعه‌ی نقد و بررسی اختصاصی وب‌سایت خبری گیمفا، با بازی Ashen بیش از پیش آشنا شوید.

شما می‌توانید ویدئوی جدید منتشر شده از این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید