گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ انتشار بازی Jet Kave Adventure مشخص شد

۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

استودیوی سازنده‌ی بازی Jet Kave Adventure که در گذشته به معرفی این عنوان پرداخته بود، امروز تاریخ دقیق انتشار آن برروی کنسول نینتندو سوییچ را مشخص کرد. برای مشاهده‌ی جزئیات بیشتر در ادامه‌ی خبر با ما همراه باشید.

عناوین دوبعدی همیشه نزد بازی‌بازان محبوب بوده‌ و عده‌ی زیادی از آن‌ها استقبال کرده‌اند. Jet Kave Adventure نیز یکی از همین بازی‌ها است که ماه آینده در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. شما در این بازی پلتفرمر باید کنترل یک آشپز به نام Kave را برعهده گرفته و به ماجراجویی بپردازید. هدف اصلی این کاراکتر در بازی، نجات یک جزیره‌ی زیبا است. در بین راه دشمنان و معماهایی هم وجود دارند که لذت تجربه‌ی بازی را دوچندان خواهند کرد. اگر از دوست‌داران عناوین دوبعدی هستید، Jet Kave Adventure را هرگز از دست ندهید. گفتنی است که استودیوی ۷Levels وظیفه‌ی ساخت بازی مذکور را به عهده دارد.

طبق اعلام سازندگان، Jet Kave Adventure در تاریخ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ (۱۷ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برروی نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. همچنین آن‌ها اعلام کرده‌اند که پس از عرضه‌‌ی بازی، چند به‌روزرسانی نیز برای آن منتشر خواهد شد. در صورت دریافت اخبار بیشتر در این مورد، آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید