Mortal Kombat 11 | آرنولد شوارتزنگر صداپیشه‌ی ترمیناتور نخواهد بود

۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

از شخصیت‌های محتویات اضافه‌ی جدید بازی Mortal Kombat 11 به تازگی رونمایی شده است ولی ۲ تن از شخصیت‌های مهم آن مخفی بودند که تصویر آن‌ها قبل از رونمایی کامل لو رفت؛ آن دو شخصیت قرار است جوکر و ترمیناتو محبوب باشند. حالا اطلاعات جدیدی از گوینده‌ی شخصیت ترمیناتور منتشر شده است که در ادامه به مرور آن خواهیم پرداخت.

آرنولد شوارتزنگر (Arnold Shwarzenegger)، بازیگر مشهور، مسئولیت صداپیشگی ترمیناتور را در بازی Mortal Kombat 11 بر عهده نخواهد داشت و شخص دیگری به این امر جامه‌ی عمل خواهد پوشاند. البته طرفداران بایستی این را در نظر بگیرند که صدای شخص مورد نظر، بسیار مشابه با آرنولد است. این موضوع برای برخی از طرفداران غافل‌گیرکننده محسوب می‌شود زیرا زمانی که از ترمیناتور رونمایی شد، برخی از پیام‌های اد بون (Ed Boon)، کارگردان بازی Mortal Kombat 11، به حضور آرنولد اشاره داشتند. متاسفانه شرکت وارنر برادرز (Warner Bros) و همچنین منبع مطبوعاتی The Hollywood Reporter این موضوع را تایید کرده‌اند.

بازی Mortal Kombat 11 در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. علاقه‌مندان می‌توانند برای آشنایی با حرکات تمام‌کننده‌ی مشهور این بازی، مقاله‌ی آن تحت عنوان «ساده نخواهی مرد! | راهنمای اجرای تمام Fatality ها در Mortal kombat 11» را از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند. همچنین شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی تحت عنوان «و خون جاری خواهد شد» را نیز از این نشانی و به قلم سعید آقابابایی مطالعه نمایید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید