سینما فارس: نقد فیلم Rocketman؛ همچنان پابرجا

۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵

«راکت‌من» یکی از موزیکال‌های زندگی‌نامه‌ای استاندارد هالیوود است که دیدنش به لطف حضور موسیقی و داستان جان التون افسانه‌ای برای سینمادوستان لذت‌بخش و برای طرفداران این ستاره راک واجب خواهد بود.

ادامه نقد را در سینما فارس بخوانید‌.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • میدونین مشکل اینجور مستندای بیوگرافی چیه؟ مشکلش اینه که خیلیا با دیدنش جوگیر میشن!
  مثلا تا یک سال پیش جلوی هرکی اسم فردی مرکوری رو میاوردی، میگفت این یارو کی هست! ولی الان که Bohemian Rhapsody اومده و همه دیدنش، از هرکی بپرسی میگه “من از بچگی فردی مرکوری رو میشناختم” یا پستای اینستاگرام: “دنیای موسیقی بدون فردی مرکوری هیچه!”.
  من نمیگم از اینا برتر هستم یا فردی مرکوری رو از بچگی میشناختم؛ ولی جوگیری هم حدی داره.

  0
  0
  • Mehdi Nita گفت:

   اصلا دلیل ساخت فیلم های ژانر رندگی نامه همینه یعنی اینکه نسل جدید با این کاراکتر ها آشنا بشن و کسانی که با این کاراکتر آشنایی دارن براشون خاطرات تداعی بشه…. اینکه دروغ میگن هم به خودشون مربوطه… ولی حرفم اینه که فردی مرکوری رو بخاطر ریشه زرتشتی و آریایی که داره همه تو ایران میشناسن…..

   0
   0
 • Mehdi Nita گفت:

  به شخصه فکر نمیکردم انقدر بی پرده زندگیش رو به نمایش بگذاره چون خودش زنده ست و تمام هماهنگی ها در خصوص نمایش با خودش انجام شد…. بر خلاف خیلی ها که معتقدند تارون اجرتون نتونست ادای دین کنه من معتقدم نقش التون جان رو عالی در اورد
  این فیلم رو به همه موزیک دوستان پیشنهاد میکنم خالی از لطف نیست دیدنش…مرسی بابت بررسی Yes Yes

  0
  0
 • saman47122 گفت:

  Bohemian Rhapsody بنظرم خیلی بهتر بود.خوشم نیومد.نکته مهم ترش این بود که من خیلی از آهنگ های کویینو قبلا شنیده بودم اما نمیدونستم که ماله اینان پس هر وقت اهنگ میخوندن واقعا به وجد میومدم و کیف میکردم انصافا هم قشنگ تر میخوند هم روایتش بهتر بود اما آهنگ های التون رو تا حالا هیچوقت نشنیده بودم غیر از اخریش i’m still standing که تو انیمیشن sing گوش کرده بودم جالب اینه که همین تارون اگرتون صداپیشه اون گوریله بود و داشت میخوندش.بعدشم قبلا یه نمایش طنزی از التو جان با مستر بین دیده بودم که سرکارش میذاشت از تون صداش باورم نمیشد که اینا اهنگاش باشن یا خودش که توی کینگزمن بودش.صداش به قیافش نمیخورد احساس میکردم

  0
  0