Gamescom 2019 | اولین تریلر رسمی بازی Waylanders منتشر شد

۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

بازی Waylanders در اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی با موفقیت از مرحله‌ی کیک‌استارتر عبور کرد و حالا استودیوی گتو (Gato)، اولین تریلر رسمی این بازی را در جریان مراسم Gamescom 2019 در معرض نمایش قرار داد.

بازی Waylanders که در سبک نقش‌آفرینی قرار دارد، از عناوینی به مانند Dragon Age: Origins و Pillars of Eternity الهام گرفته است. از نقاط قوت این بازی، تیم توسعه‌دهنده‌ی باتجربه‌ی آن است که شامل: امیلی گریس باک (Emily Grace Buck)، نویسنده‌ی سابق و خبره‌ی استودیوی تل‌تیل گیمز (Telltale Games)، کریس آولن (Chris Acellone)، نویسنده‌ی مشهور و اینون زور (Inon Zur)، سازنده‌ی موسیقی‌های عناوین Dragon Age: Origins و نسخه‌های سوم و چهارم سری Fallout، می‌شود.

به نظر می‌رسد، تیمی قدرتمند پشت توسعه‌ی بازی Waylanders قرار دارد و موجب شده است تا طرفداران آینده‌ای روشن را برای این عنوان نقش‌آفرینی ترسیم کنند. همچنین، این بازی قرار است در دو خط زمانی متفاوت روایت شود و بازی‌بازان را راهی ماجراجویی‌های شگفت‌انگیزی در دو عصر مختلف کند. به علاوه، تصمیماتی که بازی‌بازان در یکی از خط‌های زمانی اتخاذ می‌کنند، بر دیگری نیز تاثیر خواهد گذاشت که موجب دست‌یابی به پایان‌های مختلفی در انتهای بازی می‌شود.

بازی Waylanders به شدت برروی مبارزات تاکتیکی تمرکز دارد و بازی‌بازان قادر هستند این مبارزات را متوقف کرده و استراتژی مناسبی را برای قدم‌های بعدی خود اتخاذ نمایند. به علاوه، طرفداران به ۶ کلاس پایه و ۳۰ کلاس پیشرفته دسترسی خواهند داشت تا به وسیله‌ی آن‌ها، روش بازی باب میل خود را در گیم‌پلی این عنوان پیاده کنند. این بازی به راحتی می‌تواند طرفداران مجموعه‌های Mass Effect و Dragon Age را راضی کرده و لحظات لذت‌بخشی را برای آن‌ها فراهم نماید.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در قسمت پایین تماشا و یا دریافت نمایید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Waylanders قرار است در تاریخی نامشخص و در سال ۲۰۲۰ میلادی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد. همچنین در حال حاضر اطلاعاتی مبنی بر انتشار آن برروی کنسول‌های نسل هشتم منتشر نشده است.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید