بازی Gears Tactics برای کنسول اکس‌باکس وان نیز عرضه خواهد شد

۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

بازی Gears Tactics یکی از سورپرایزهای استودیوی کوالیشن (The Coalition) در رویداد E3 2018 بود. راد فرگوسن (Rod Fergussen)، رییس استودیوی کوالیشن در آن مراسم در کنار معرفی بازی Gears 5، دو بازی دیگر از این سری به نام‌های !Gears Pop و Gears Tactics را معرفی کرد.

در حالی که بازی Gears 5 در ماه سپتامبر سال جاری منتشر خواهد شد و بازی !Gears Pop نیز در حال حاضر برای گوشی‌های هوشمند در دسترس است، عنوان Gears Tactics همچنان در دست توسعه قرار دارد و تاکنون تاریخ انتشار دقیقی برای آن تعیین نشده است.

با این حال، آقای راد فرگوسن در توییتر خود تایید کرد که این بازی علاوه بر پلتفرم رایانه‌های شخصی، برای کنسول اکس‌باکس وان نیز عرضه خواهد شد. این بازی با همکاری استودیوی اسپلش دمیج (Splash Damage) توسعه یافته است. این استودیو پیش از این سابقه‌ی کار برروی بخش چند نفره‌ی بازی‌های Gears of War: Ultimate Edition و Gears of War 4 را داشته است.

Gears Tactics یک عنوان استراتژی تاکتیکی نوبتی است که شباهت زیادی به سری بازی‌های X-COM دارد که در آن می‌توانید تیم و سلاح‌های خود را شخصی‌سازی و با انواع مختلفی از باس‌ها مبارزه کنید. داستان بازی ۱۲ سال پیش از اتفاقات نسخه‌ی اول Gears of War دنبال می‌شود و از این رو به عنوان یک پیش‌درآمد برای سری Gears of War محسوب می‌گردد. با این حال، اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر نشده و انتظار می‌رود در ماه‌های آینده در کنار مشخص شدن تاریخ انتشار، جزئیات بیشتری از این عنوان ارائه شود.

بازی Gears 5 در تاریخ ۱۹ شهریورماه ۱۳۹۸ (۱۰ سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌ اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید