مدل شخصیت‌های Avengers بهبود خواهد یافت ولی تغییری در آن‌ها صورت نخواهد گرفت

۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵

انتظار تغییری کلی در مدل ظاهری شخصیت‌های بازی Marvel’s Avengers را نداشته باشید ولی قرار است ظاهر آن‌ها تا حدودی بهبود یابد.

بازی Marvel’s Avengers از زمان اولین نمایش آن در نمایشگاه E3 2019 بازخوردهای ضد و نقیضی را از سوی بازی‌بازان دریافت کرده است که یکی از آن‌ها، نارضایتی طرفداران از ظاهر و چهره‌ی ابرقهرمان‌های محبوب آن است.

استویدیوی کریستال دانمیکس (Crystal Dynamics) به تازگی به این بازخوردها و مخصوصا بعد از تصاویر مقایسه‌ای بین نمایش این عنوان در جریان مراسم Gamescom 2019 و نمایشگاه E3 2019 واکنش نشان داده و اظهار داشته است که طراحی اصلی هر ۵ شخصیت اصلی تغییری نخواهد کرد ولی تا زمان انتشار، آن‌ها را بهبود خواهیم داد. کیسی لینچ، ویراستار ارشد بازی Marvel’s Avengers، در این خصوص اظهار داشت:

با بهینه‌تر نمودن بازی Marvel’s Avengers، همه‌چیز در آن تا زمان انتشار تغییر خواهد کرد. اما شما بایستی بدانید که تاکنون نمایش‌های صورت گرفته از این بازی، نسخه‌ی قبل از آلفای آن را به تصویر کشیده است. بسیاری از جنبه‌های ابرقهرمان‌های آن تا زمان عرضه تغییراتی را به خود خواهند دید.

همچنین کیسی در ادامه، سخنان خود را شفاف‌سازی کرد و توضیح داد:

منظور ما از تغییر، بهبود دادن است. ما جزئیات بیشتری را شامل مدل ظاهری شخصیت‌ها خواهیم کرد و همچنین نورپردازی و سایه برروی پوست را پیشرفت خواهیم داد. در نتیجه طرفداران در زمان عرضه‌ی این بازی، شاهد ظاهر بهتری در مدل ابرقهرمان‌های این عنوان خواهند بود. اما ما تاکنون هیچ‌گونه تصمیم و برنامه‌ای را مبنی بر تغییر کلی مدل ظاهری شخصیت‌های این بازی اتخاذ نکرده‌ایم.

بازی Marvel’s Avengers قرار است در تاریخ ۱۵ می ۲۰۲۰ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و همچنین سرویس گوگل استدیا عرضه گردد. طرفداران این بازی می‌توانند مقاله‌ی مربوط به آن، تحت عنوان «قهرمانان گمنام | ۵ قهرمانی که دوست داریم در Avengers ببینیم» را از نشانی قرار گرفته مطالعه نمایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید