گیفت کارت
گیفت کارت

یوبی‌سافت به دنبال سرمایه‌گذاری بیشتر برروی آی‌پی‌های جدید است

۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۹

بر اساس اطلاعات جدید، به نظر می‌رسد شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) قصد دارد سرمایه‌گذاری بیشتری برروی آی‌پی‌ها و سبک‌های جدید داشته باشد.

در جریان رویداد Gamescom 2019، آقای الن کور (Alain Corre)، از مدیران اجرایی یوبی‌سافت در مصاحبه‌ای با وب‌سایت MCVUK، در مورد اهمیت سرمایه‌گذاری برروی آی‌پی‌ها و سبک‌های جدید در این زمان خاص صحبت کرد.

وی اظهار داشت:

این یک چالش است، چرا که ما برای انجام این کار نیاز به افراد مستعد زیادی داریم؛ بنابراین ما می‌خواهیم به استخدام افراد با استعداد ادامه بدهیم. ما برنامه داریم که این کار را تا ۵ سال آینده و حتی بیشتر انجام دهیم. ما از طرفداران خود سپاس‌گزاریم که عناوین ما مانند سری Assassin’s Creed و Ghost Recon را دنبال می‌کنند. اما در عین حال احساس می‌کنیم که اکنون زمان خوبی برای سرمایه‌گذاری برروی آی‌پی‌های جدید است. در حال حاضر تعداد زیادی از فناوری‌های جدید وجود دارند؛ رایانه‌های شخصی همچنان به سرعت در حال پیشرفت هستند، کنسول‌های نسل بعد در سال آینده عرضه خواهند شد، فناوری استریم و قابلیت بازی میان پلتفرمی چیزهایی هستند که بازی‌بازان را هیجان‌زده می‌کنند. بنابراین ما حس می‌کنیم که زمان مناسبی برای خلق آی‌پی‌ها و سبک‌های جدید است.

آقای کور در مورد موضوع آی‌پی‌های جدید، به بازی Starlink که در سال گذشته منتشر شده بود، اشاره کرد. این بازی پایین‌تر از سطح انتظارات یوبی‌سافت ظاهر شد، اما وی تایید کرد که یوبی‌سافت از این موضوع چیزهای بسیاری آموخته است.

وی در ادامه گفت:

من فکر می‌کنم که تجربه‌ی زیادی در کار کردن برروی این پروژه بدست آوردیم. این به ما کمک می‌کند تا برنامه‌هایی را برای بازی‌های خانوادگی در آینده در نظر داشته باشیم. ما همیشه برروی کارهایی که در گذشته انجام داده‌ایم، سرمایه‌گذاری کرده‌ایم. ما طرفداران بسیاری داریم که همچنان Starlink را بازی می‌کنند و از بازی کردن آن خوشحال هستند و این مهم‌ترین چیز برای ما بوده است. ما انتظارات بیشتری از Starlink داشتیم، اما این یک مرحله از روند ساخت ماست و همه‌ی تجربیاتی که از ساخت و بازاریابی این بازی کسب کرده‌ایم، باعث شده است که ما در این تجربه غنی شویم. این موضوع باعث شده تا ما بتوانیم محصولات بهتری را برای این نوع از مصرف کنندگان خلق کنیم.

از آی‌پی‌های جدید یوبی‌سافت می‌توان به بازی Gods & Monster اشاره کرد که عنوانی در سبک اکشن ماجرایی است و در تاریخ ۶ اسفندماه ۱۳۹۸ (۲۵ فوریه ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ ، پلتفرم رایانه‌های شخصی و استیدیا منتشر خواهد شد.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید